Ние за Гоце

angel_oh

око на кајгана
Член од
8 јануари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
10
жал ми е шо не можев да дојдам пошо сум од охрид ама затоа сите скопјани требаше се нацртет таму на 27 па да видеа грчиштана кои сме и шо сме. и браво за тие шо го организираа ова:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom