Неостварени секс желби

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Мислев гадната мисла за себе да ја задржам, али ајде.
На Офчаро му мирисаат на формалин, пошто он е влав, а сигурно некој влав е директор на мртвачницата, па го пушта по ноштите да си го тера своето. Ееее, така ли се испраќаат бабите на оној свет бе Офчаре?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
More Ofcareee, tuku, i za formalinot, tamu i ladno e, pa da ne cuva hrana? Doma da ne arci frizider i struja, neli vlav.
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Абе мислев дека се што сум посакал сум остварил... Али на крај ми текна шо би ми било фантазија...

Светско првенство во фудбал, утакмица Бразил - Хрватска. Јас во дневната гледам фудбал со Хајнекен и смоки до мене, а во спалната Офчар ги растура.... рецимо.... Самара, и некоја по негов избор, и после утакмица и секс (завршует у исто време), идам со Офчарот на биљард и коментираме, ја возбуден од фудбалот, он од активностите у спална...
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Perverzen sex so srednovecna bula so siv mantil i kafeava samija, vo garderoba vo Evrozaija nekade okolu 13.43, petok.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Dolphin напиша:
Абе мислев дека се што сум посакал сум остварил... Али на крај ми текна шо би ми било фантазија...

Светско првенство во фудбал, утакмица Бразил - Хрватска. Јас во дневната гледам фудбал со Хајнекен и смоки до мене, а во спалната Офчар ги растура.... рецимо.... Самара, и некоја по негов избор, и после утакмица и секс (завршует у исто време), идам со Офчарот на биљард и коментираме, ја возбуден од фудбалот, он од активностите у спална...
Не може Офчар и Самара. Дејчето си е живо. Офчарон е по мртваци. башка послем ќе ти корне станот на формалдехид.
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Abe kakvi mrtovci, folira. Neka vidi zivo devojce odma ke ja smeni zelbata.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Кај видел?? Тој само офци опиња.
 
Член од
4 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
2
Neostvarena zelba mi e da ja pernam komsikata! Ama samo onaka bez obvrski, da si go napravime kefot!
Jebi ga, coveckoto oko e lakomo, uste i uste i uste...
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Хм...
неостварени, и што знам дека нема да се остварат..
Јас + Бритни или Пинк + Кристина Агилера
или
Јас + Кармен Електра + Кејт Мос

:je::je::je::je:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Како да не, офнои?? Не се давет тија лесно бе, ко ќе ти џбурнат со то кривите рогој в газо, пемпел че те стора.
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Garfield напиша:
Како да не, офнои?? Не се давет тија лесно бе, ко ќе ти џбурнат со то кривите рогој в газо, пемпел че те стора.
ти знаеш.

мене тоа ми е фетиш. виткан рог, право на простата удара.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ујееееееее, човече па ти си бил цар бе. Ај си делиме зеленки да бидеме најцарој, шо знаш, може некоја ради тоа че ни исполњава неостварени секс желби.
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Neostvarena fantazija mi e jas i druga devojka, si lezime, se mazime, se baknuvame,i ........:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom