На некој што ќе разбере оставете порака

The Ocean

Money. Power. Glory.
Член од
4 февруари 2016
Мислења
140
Поени од реакции
66
Wow, wow...
Тука и заљубени сме имале... види, види. :angel:
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Нашата идила одамна заврши,затоа престани да ми се јавуваш со скриени броеви
 
Ф

Флеш

Гостин
Господине,зошто ќе ве молам постирате по 3 слики,наместо по потребните 5 слики.А мистер до Б.

Зошо ги нема уше прикаските од Стара Југославија каква била.


Сеа друг.

Зошо Милан не го бива.
Зошо Интер побетер
Зошо Јуве е најбољи:P
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.920
Поени од реакции
1.427
Тате, иди си одма дома, Буби го боле меот.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.008
Поени од реакции
36.053
Сакам да те дупам на работно место , по можност у бизнис класа.:icon_lol:
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
ти да не беше у пријепоље пред две години?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom