Нај тапа место за излегување!

Член од
4 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
24
Мене казабланка ми е баш супер место, особено за на кафе, преку ден. Пријатна ми е атмосферата а и луѓето се супер. Ама што и да ми кажат, убедливо ми е најтапа Level. Јес да се случува да отидам али никогаш не ми е по ќејф. За гарден не правам муабет, таму еднаш и амин другпат:pop:

Lele devojce bravo.Zar ima nesto po za greota od toa level,ne deka lugeto ne cinat ali atmosferata e katastrofa,nesto nevideno.Za greota
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Lele devojce bravo.Zar ima nesto po za greota od toa level,ne deka lugeto ne cinat ali atmosferata e katastrofa,nesto nevideno.Za greota

Da da mnogu e tapa pogotovo na junior,idat mali decinja 4-5 oddelenci so naocarcinja takvi nikakvi :D

Kaj ne pustale nas na nivni godini da iskacame do 12 saat :D
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
10
Da da mnogu e tapa pogotovo na junior,idat mali decinja 4-5 oddelenci so naocarcinja takvi nikakvi :D

Kaj ne pustale nas na nivni godini da iskacame do 12 saat :D
pa so baras na junior be? tamu se decurlana idat se furaat neso!!

inace naj tapa mesto za iskacanje mi se KAFANITE. po odredeno mesto nemam!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Тоа Левел да се затврои најсреќна ќе бидам. Гледам таму дечиња 5-6 одделение зеле пиво и пијат уште од 9 саат, па се тепаат да влезат, и демек тој што ќе влезе фраер е.
Детски болести.
 
Член од
17 декември 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
Koj ne bil u Kolorado neka ne zbori!!! Definitivno najtapa mesto.Bilo porano dukjan sea zatemnile stakla i go napraile demek kafic (ustvari teska birtija)! U mestot nema ni cesma i ne gi mijat casite! Ako mu kazes da ti ja izmie kje ti ja oplakne so kisela voda i kje ti ja naplati i kiselata voda! A za muzika - da en zborime,pesni od stilot:kakvu zenu imam-bolje da je nemam!Nemojte da ste vlegle tamu-OPASNO PO ZIVOT!!!!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.134
Поени од реакции
845
Koj ne bil u Kolorado neka ne zbori!!! Definitivno najtapa mesto.Bilo porano dukjan sea zatemnile stakla i go napraile demek kafic (ustvari teska birtija)! U mestot nema ni cesma i ne gi mijat casite! Ako mu kazes da ti ja izmie kje ti ja oplakne so kisela voda i kje ti ja naplati i kiselata voda! A za muzika - da en zborime,pesni od stilot:kakvu zenu imam-bolje da je nemam!Nemojte da ste vlegle tamu-OPASNO PO ZIVOT!!!!
ууу кај е бре тоа место?!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Прво што ми текна кога ја отворив темава беше Левел и Кјуб(летното) ауууу колку не ги можам овие места,тоа е чудо едно.:tapp:
И има два кафича горе во ГТЦ -Гарден(додуша не знам дали уште постои) и еден што не знам како се вика.Лелееееее!Друг коментар немам.
Ќе се најде уште некое место само не ми текнува сега.
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Najtapa mi e Level ma da iskacav edno vreme tamu,i psoledniot pat koga bev izgubiv kislorod aj so se gusev pa tie na vrata mi se izivljavaa jaknata ne sum mozela da ja ostavam na zakacalkite...i the one and only PapaYa ,toa mesto neznam kako raboti uste ne mi e jasno...samo videte go imeto na tablata pred diskotekava ako mozam taka da ja narecam i se ke vi bide jasno...
 

Alek_rjk

Za prviot vpecatok nema vtora sansa
Член од
14 март 2006
Мислења
387
Поени од реакции
4
1во најлошо - Медуза во Прилеп (зидовите обоени со блага, смрдеа на све, музика аут ...

2ро - Гарден
3то - Мкц
4то Скоро цел бисер (кафичите)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
178
Поени од реакции
5
LEVEL po tapa mesto nema so ako ides na senior koa pak se se decista i se nekoi zatepani faci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom