Најјак херој за WTF mode

  • Креатор на темата Антоние
  • Време на започнување

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.273
Поени од реакции
1.465
:O, не сум знаел (=
 

London_boy

Пират
Член од
4 јуни 2009
Мислења
8
Поени од реакции
0
Spectre и јас мислам дека е најак
 

PepoOo

[d^.^b]
Член од
7 април 2008
Мислења
621
Поени од реакции
24
Абе, не играм многу дота ама чисто да си кажам мислењето.
Clockwerk, рекети од база (=.
 

Qwerty!

Knowledge is power:O
Член од
28 јуни 2008
Мислења
803
Поени од реакции
11
дефинитивно зевс и спектре
 
Член од
31 октомври 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
mislam deka site vikaat zeus ama spored mene ako e 5v5 e nortorn(silencer) nikoj nema da moze da pusti magija :vozbud:
 
На врв Bottom