Најјак херој за WTF mode

  • Креатор на темата Антоние
  • Време на започнување
Член од
19 ноември 2008
Мислења
21
Поени од реакции
2
abe nubci.najjak heroj e spectre so 6 a za zevs ke mu spojam linkins sphere ili kako da se vikase za odbivanje magii.i posle so praime zevs ke go papa
 

zekman94

ZekmaN
Член од
16 септември 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Clockwerk e нај јак херој за WTF моде пошто нема да можете да фанете 6 лвл со другите а он ке ве маа од база :* ZekmaN:pos2:
 
Член од
24 мај 2011
Мислења
3
Поени од реакции
1
линкенот ги блокира само магиите со се пуштат со клик на тебе :back:
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Абе шо сте запнале со спектре и зевс.....ае да играме јас со clockwerk а некој со мене со инвокер против некои двајца од вас...вие земете ги зевс и спектре...нема да мрднете од база а некамоли 6 лвл да кренете...затоа коа се игра WTF се забранети овие 5 херои ( вклучувајки го и сајленсер ) бидејќи нема да биде интересна дотата воопшто...Нз дали имате гледано турнир во Dota WTF Mid & Bot Only..Се играше 2в2 APEMNT мод.Се најдоа двајца паметни ги зедоа зевс и спектре а овие другиве ( другиве двајца беа XBOCT i ArtControl од Na'Vi ) им ги зедоа инфокер и клоцкверк...Финалето траеше само 11 минути а потоа се предадоа зевс и спектре :))
--- надополнето: Nov 10, 2011 4:31 PM ---
И да линкенот и ултино од скелетон се активираат еднаш коа ќе примиш магија (која било магија а не само оние кои се селектирани на тебе) или коа ќе те убијат , а за повторно активирање на линкен и ревиве од скелетон треба да мавнете магија.Во сптротивно тие ќе си имаат цд како на обичен мод :)
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Почитувани МАКЕДОНЦИ !!!

За прв пат во Македонија шоп за маици од уникатните дота херои !!!

http://www.facebook.com/pages/WoDota-Macedonia/278742095503500

www.wodotamk.tk

Се надевам дека секој од вас ке помогне и ке ја објави нашата официална фб страна на вашите профили !!!

Благодарам однапред.
 

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Почитувани МАКЕДОНЦИ !!!

За прв пат во Македонија шоп за маици од уникатните дота херои !!!

http://www.facebook.com/pages/WoDota-Macedonia/278742095503500

www.wodotamk.tk

Се надевам дека секој од вас ке помогне и ке ја објави нашата официална фб страна на вашите профили !!!

Благодарам однапред.
Дај ми маица гратис...и и на фб и на твитер и на мајспејс и на хај5 и на све ќе ти објавам :Р
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
pa ako kreni silencer шести лвл ни зевс ни спектре ќе се види тогаш..и да ви го претставувам абадонот:D
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
А сте слушнале за Рики Мартин ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom