Најчудно и најинтересно додворување

L

Lu

Гостин
Баш ми текна на една тазе случка која што се случи пред некоја недела :)

Бев со друштво во парк искочена, ама во еден момент сите некаде заминаа, кој да моча, кој да најде други во гужвата и јас и еден дечко останавме да ги чуваме шишињата со пиво што не беа уште испиени и да чекаме да се вратат другиве.
И сега шишињата стоеа на земја и ние до нив стоевме, ама имаше многу гужва па за да не ни ги бутнат шишињата застанавме ептен блиску еден до друг и шишињата помеѓу нас......ииииии типов ми вика ЈАС НАВЛЕГОВ ВО ТВОЈАТА ЗОНА НА ИНТИМНОСТ.....и јас викам ШТО??? o_O ..... и ми вика абе на школо учевме дека растојание поблиско од 30 цм. е веќе навлегување во зона на интимност на соговорникот....и јас таква што да му одговорам....викам Ок нема проблем ова е вонредна ситуација :D а да напоменам типот и претходно ми се пушташе на некој начин, ама не дирекно зошто бевме поголемо друштво и му беше незгодно, а сега кога бевме по некоја случајност сами останати....занеме, незнаеше муабет да направи и како да почне, а јас па по природа сум зборлеста па свртев 10 теми во рок од тие десетна минути што останавме сами, а тој едвај таа реченица ја кажа.
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
... а јас па по природа сум зборлеста па свртев 10 теми во рок од тие десетна минути што останавме сами, а тој едвај таа реченица ја кажа.
Му рече ли за доберманот? :)

А јас па неам некој интересни додворувања? :eek:
Ова за женски важи само?
Еднаш може да се спомне, некако индиректно беше... ми се додворуваше една, а ја малце поднапиен па и ќе се тепав, со овој другар и... ептен напињаше и овој. Ми се допаѓаше оваа девојкава, али у глава ми беше едно само: „ме најдоа тука пијан и помал, па ќе си играат мајтап со мене“. И така тоа... не пијам веќе. Пијам, пијам.
 
L

Lu

Гостин
Му рече ли за доберманот? :)
Ете видиш заборавив да му спомнам за доберманот :unsure:

И уште една случка имам што исто така скоро ми се случи :

Имаше еден тип што ме замараше и никако неможев да го откачам, секогаш гледав на културен начин да му дадам дознаење дека не сум заинтересирана за него, али овој упорен.....
И еднашка ми приоѓа истиот тип со мастика и ми вика:
- Типот: Девојко имаш мастика ?
- Јас: Не.
- Типот: А дечко ?
- Јас: Не.
- Типот: А сакаш да ги имаш двете?
- И на мене веќе ми пукна филмот и му викам: А ти сакаш да добиеш 2 бокса еден од лева еден од десна страна ?
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
Ја би рекол Да. Кога веќе ионака сум заебен... повеќе пати. Бар кога неможам да добијам нешто убаво, нека биде нешто што ќе го паметам. :D
--- надополнето: Jun 15, 2011 12:40 AM ---
Едит: Би прашал ако може да се шамари. Незнам, дан‘си кик-боксерка? :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Lu
S

Stef Bachatero

Гостин
Ете видиш заборавив да му спомнам за доберманот :unsure:

И уште една случка имам што исто така скоро ми се случи :

Имаше еден тип што ме замараше и никако неможев да го откачам, секогаш гледав на културен начин да му дадам дознаење дека не сум заинтересирана за него, али овој упорен.....
И еднашка ми приоѓа истиот тип со мастика и ми вика:
- Типот: Девојко имаш мастика ?
- Јас: Не.
- Типот: А дечко ?
- Јас: Не.
- Типот: А сакаш да ги имаш двете?
- И на мене веќе ми пукна филмот и му викам: А ти сакаш да добиеш 2 бокса еден од лева еден од десна страна ?
Очаен домаќин што да правиш :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Lu

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.505
Поени од реакции
4.258
Седам на шанк со една девојка што ми се свиѓа и и викам ај се кладиме у 100 денари дека ќе те бацам у уста без да ти ја допрам усната...и ми вика еј? како бе?,вадам 100 денари од џеб ја залапувам и и викам изгубив јебига :) И се насмеа :)

ова ти беше инспирација за постот?
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.505
Поени од реакции
4.258
^ Greska ke izvinete :D

Sakas decko ti da bide zakon? Epa fati se so mene jas sum na praven smer :D
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Денес идам во теретана,накај соблекувална и една девојка,височка но не повисока од мене се бутна накај мене и јас се насмеав и реков:Веќе ако ме бутна зашто да не се запознаеме.Она слатко се насмеа и си отиде во соблекувална,за да видам дали беше заинтересирана се ставив на точакот и не ме погледна си реков ех,кој ја шиша.И ќе видиме што ќе се деси ако ја видам пак :).
 

L-A-V

who cares? =)
Член од
2 декември 2008
Мислења
477
Поени од реакции
57
најглупаво додворување минатото лето ама камен пијан бев.
в диско, ја меркам некое време, се запознавме, дај ми-на ти, ти реков ми рече:
јас: може број? да останеме во контакт.
таа: ( го пишува бројот на мобилен и ми го дава телефонот)
јас се насмевнувам, заминувам во ВЦ и фино-лепо и ѕвонам. таа со трчање надвор да се јави, гледа непознат број и..
таа: ало?
јас: е ја сум ЛАВ, се јавувам од ВЦ, сакаш да се фатиме?
таа: њтф?
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Ј: Поздрав како е
А: ооо здравоо мала, добро ее кај тебе како
Ј: Топ читуцкам нешто за факултет, што има ново
А:Ништо нема мала тоа па тоа, куча посо посо куча, се спремам да одам во теретана.
Ј:оооооо се спремаш за летово а :)
A:Не беее си ја сјебавв ногата паа да повежбам малце, инаку пре би седел дома и би се мазел со некојач0
Ј: :) ааа така лии????
А: да,да :) ама и ти си за мазење и галење да си знаеш:) еве ти бројче xxx xxx xxx па ке се чуеме за кафе на пауза од работа...
Ј: Абе немора на пауза, може и надвор кафе мафе ...
А: :) ааааааа може и мафе :)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
На одмор во Бугарија седам пишувам поезија и девојкава се смее а пред тоа бевме заедно во лифт.Беше во друштво русинка и ми рече што пишуваш и реков поезија,сакаш ли да ти прочитам.И читам и напишав песна за нејзе и ја читаше ја читаше и вика ова е супер за кој е.И реков за тебе и она поцрвене и се сликавме и нит барав нешто повеќе од тоа.Песната се викаше Девојката од лифтот :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: iis
С

Спенсер

Гостин
ништо посебно...

Таа: Леле Баже ама имаш убави,полни големи усни/
Јас: Повели,на располагање ти се... :D
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Не е другарката тука да споделит па морам јас пошо нешо поглупо неам слушнато....
Девојче, дали си излезена од приказна? -.-
 
Член од
8 јули 2011
Мислења
265
Поени од реакции
202
Ova mi se sluci mene pred 15 god
Zapoznavam zenska vo disko vo Ohrid
Se zapoznavame pa bla bla
posle nekoje vreme Ja prasuvam
Od kade si ti lepotice
A taja sarkasticno mi veli od Kica
Pa jas
i vikam mnogu uba Vanela nosis
Taja se iznasmeja
pa posle se smuvavme
 

Kajgana Shop

На врв Bottom