Најубав форумџија за 2014 [Гласање]

Му „фрлив око“ на:


  • Вкупно гласачи
    177
  • Гласањето е завршено на .

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Член од
12 август 2014
Мислења
101
Поени од реакции
173
@Intra оди и дели му совети во бодибилдинг, секоја чест и само напред.

Гласав за интра чисто ради почит за телото, а инаку Лет 3 го читам во последново време и фаца човече ми делува :cool:
Фала, за совет сум секогаш расположен да дадам..

Кајгана од секогаш ги држела најубавите мажи еве доказ :)

Ајде од почеток да почнам од оние кои не ги знам, гласам за Цитро. Можеби не ја одбрал најубавата слика, али едноставно за вкус неможе да се расправа нели. Од маливе најубаво дете според мене е @Andrew и по некоја случајност си личат. Тука се вбројува и Комита.

@KembaW велешка убавина пресладок си. @RickyLFC9 личи онака како што и остава впечаток на форум, мирно младо дете со чаша бело вино спремен да изрецитира една песна од Ацо Шопов. Ќе кршиш доста женски срца имаш мила ѕвезда. И таа група да ја завршам со HoT IcE тоа е тој невин изглед кој носи поени.

Парва те гледам и ме тераш да се насмеам ти мора да си хумор во движење. Фаца закон. [B][I]@Intra[/I][/B] телото си го довел до совршенство секое мускулче ти се познава. Сепак според мене облечен ти е добитна комбинација. Прекрасен си. @wot ти си само за гњавење боже колку мила фаца имаш. @zee German неодолива насмевка оборуваш на под. @Шеј Лонг божествена хубавина плус спортист ти малечок нема да имаш проблеми со жени во животот.

Тоа беше младината наша преубава. Оние кои не ги искоментирав се исто прекрасни деца, Драгоон е колку внук ми на пример треба со дозвола од родител да постави слика.

Идеме втора група @SuBZerO да не беше Цитро пријавен ќе гласав за тебе. Ако треба дефиниција за изглед на маж нека се земе пример од темава. Само пази валчо да не те најде негде сега готов си!
@The Magus постовите во љубов и секс добиваат сега друга димензија. Ќе идам да ги прочитам одново, зрачиш со сексуална енергија, блазе на Шакти.

@Vespertine мислев дека си трол кога ти навистина си постоел. Ако треба некој да нацрта модел гарант би те земале за пример. Едноставно ти си лик за на модна писта. Совршен изглед.

Оние кои ги познавам во живо неможам да ги класифицирам во овие групи бидејќи многу е подруго кога можеш да приметиш и шарм и позитивна енергија и плус убавина. Таков е примерот на Пеџа, едноставно детето зрачи со убавина во секој поглед. Жалам жени ќе ви го препорачав али таксан ми е. Апо ресенска убавина штета голема што се испусти али таа е. Ацид е женет не оди во препораки. Би сакала да го споменам иако го нема во изборов @Donald Sikert една таква насмевка, една таква енергија... и да прекинам доста е :D
Фала ти, да знаев дека голо тело не допира до форумџиките не ја постирав сликава.(во костум требаше да стаам) :D
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.710
Поени од реакции
5.353
за wot сепак гласав :) се мислев помеѓу него и Дан Билзеријан (zee German) :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Јас се побркав. Не знам за кој да гласам. Гледај, бирај, скролај, сите убави деца.
Ќе се помислам уште некое време, да си позаплакнам очите.
@Agda Beata до кога е отворена анкетата?
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.753
Поени од реакции
24.443
Јас се побркав. Не знам за кој да гласам. Гледај, бирај, скролај, сите убави деца.
Ќе се помислам уште некое време, да си позаплакнам очите.
@Agda Beata до кога е отворена анкетата?
Не ја ограничив временски. Веројатно ќе биде исто со другата тема. Мозгај до тогаш. :)
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
Фала, за совет сум секогаш расположен да дадам..



Фала ти, да знаев дека голо тело не допира до форумџиките не ја постирав сликава.(во костум требаше да стаам) :D
Хахаха, фала на понуда во последниве 7 години откако се бавам со бодибилдинг ми функционираат моите програми, али ти бегам со мускулна маса со мин 5кг иако не знам која висина-тежина си, ако ме имаше забележано на почеток имав слика на аватар ставено :) Е сега ме стави во мисла нешто, али не е за тука :misticen:
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Koa svite nuda po nesto za glasovi. Ja nudim Tetovski graa za cela zima + tetovska jabuka :D
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.503
Поени од реакции
14.678
Гласав за Vespertine. Резервните гласови на кои за жал немам право :( останаа за zee German и wot.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
дејт, финансиран од кајгана. Може и зимовање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom