Најубави мажи (со слики)

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
breeee

Ke vi stavev sliki od stvarno sexi mazi - anunimusi sho dosega ne ste gi videle sigurno, ali nekako ne biva.....a ovaa recenica ne mozam da ja razberam navistina: Вие не може да прикачувате приврзоци! ---- da ne ste lost in traslation!

Pozdrav

p.s. repliki primam i pvt :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Allita напиша:
Ke vi stavev sliki od stvarno sexi mazi - anunimusi sho dosega ne ste gi videle sigurno, ali nekako ne biva.....a ovaa recenica ne mozam da ja razberam navistina: Вие не може да прикачувате приврзоци! ---- da ne ste lost in traslation!

Pozdrav

p.s. repliki primam i pvt :)
Читај ТУКА, а фотографиите ги очекувам во текот на денот! :wink:
 
Член од
9 декември 2005
Мислења
4
Поени од реакции
0
definitifno najdobar izbor do sega.deckite se super,najzgodnata trojka na site vreminja:ne_zboram
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855





Ех ... сакам да сум Сара Конор на некој ден ... :icon_mad: :icon_lol:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
А каде е најакио модел а?
Маркус Шенкенберг ,ај да им помогнам на жените

 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мене не ми се свиѓа некако ... башка ми изгледа како да нема ништо повеќе од мускули ... не знам зошто така:raz: :icon_lol:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Ок, Џони Деп - класика, и мислам дека нема потреба да постирам слики од него.

Е сеа, пред некој ден го глеав MatchPoint, кај што главна улога игра Jonathan Rhys - Meyers. Не го знаев типов досеа, и никад не сум се палела на глумци, али овој пат и те како се попалив додека го глеав филмот :). Дечково ги има НАЈЗАВОДЛИВИТЕ очи што некад сум ги видела :cheeky2: Ма цела фаца му е... мх мх мх.. па тоа устата.... аааа како би го :hump: море за муж би го земала!
Е он е мој мушки идеал за лепота :cuc:

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Да бе го знам типов... ептен го сакав порано... Јас го гледав во еден филм, демек од 70ите, со Јуан МекГрегор глумеше. Двајцата беа контроверзни рок ѕвезди, и како што се експериментирало тогаш, дојде ти е двајца да се љубовници... а имаше овој девојка,.. не ми теквит многу како беше, го глеав пред 2 години негде ама глумецов ми остана во сеќавање... се глеат зш :)
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
МаРиНа`Ох напиша:
Да бе го знам типов... ептен го сакав порано... Јас го гледав во еден филм, демек од 70ите, со Јуан МекГрегор глумеше. Двајцата беа контроверзни рок ѕвезди, и како што се експериментирало тогаш, дојде ти е двајца да се љубовници... а имаше овој девојка,.. не ми теквит многу како беше, го глеав пред 2 години негде ама глумецов ми остана во сеќавање... се глеат зш :)
Не бе ја скроз полудев :) Мислам пази му поглед на типов, со погледов ти вика "има да те искинам од е*ење". УХ! Како би го искинала ја него да знае :)
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
Мојот најнов омилен маж
takeshi kaneshiro



Jin Chengwu од House of the Flying Daggers
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48


Вечна му слава Бог Да го прости

Брендон Ли
 
С

Сатори

Гостин
MarthaGraham напиша:
Ок, Џони Деп - класика, и мислам дека нема потреба да постирам слики од него.

Е сеа, пред некој ден го глеав MatchPoint, кај што главна улога игра Jonathan Rhys - Meyers. Не го знаев типов досеа, и никад не сум се палела на глумци, али овој пат и те како се попалив додека го глеав филмот :). Дечково ги има НАЈЗАВОДЛИВИТЕ очи што некад сум ги видела :cheeky2: Ма цела фаца му е... мх мх мх.. па тоа устата.... аааа како би го :hump: море за муж би го земала!
Е он е мој мушки идеал за лепота :cuc:

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]
Мислев да речам Колин Фарел, ама кога го видов типов, кога му ја видов устата, се премислив, колку е :vozbud: :zlo: .Аххххххххххх
 

Kajgana Shop

На врв Bottom