Најубавите 10 луѓе на светот

N

NeMiRnA

Гостин
ne e malku asalna listava ama ok e,se soglasuvam so 2kata :) a i so 1
 
Член од
15 март 2006
Мислења
195
Поени од реакции
1
каква е алба ццц...
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
Од прво до девето место јас а на десето ќе го стаам Бушав:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::kez::kez::kez::kez:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Пффффф.....се слагам со прво,второ и четврто а другиве ми се бљак...и бијонси гледам ја краси листава ама за к*р не ја бива..еден голем гас што има а и во фацата да ви кажам по мене рајана е сто пати поубава од бијонси
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
AAAAAAAAAA?????...не е можно!!!!!:nesvest: :nesvest: :nesvest: ...абе овие машките, најубави СЕ?????.....кој овие ги оценувал:pos: :pos: :pos:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Аман со Џоли еј,убава Е,ама не е за најубава па не знам!
Има некои на листава што вредат,ама некои се безвезе ставани!
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Би ја ставил и Алиша Милано....ммммм што ми е убава...сакам да кажам беше убава во серијата волшебнички до ова сезона после со кратка коса кога ќе се стриже не ми е многу убава ама после пак ќе ја пушти ама потоа ќе ја обои кафеава....овака со плава коса е мноооогу поубава ама сепак изгледа позрело со кафеава...инаку оваа е листа од 10 луѓе од вкупно 100најубави луѓе така да не се напишани сите...инаку за овие повеќе би рекол дека се Најубавите 10 ѕвезди во светот бидејќи од кај знаеме дека нема поубав од обичните луѓе?....

П.С.Абе машкиве у топ 10 ако се убави јас тогаш сум Бред Пит
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Тајра Бенкс,Адриана Лима,Џесика Биел,Бред Пит
овие први ми текнаа за во листата
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11





EEEEEE svasta be! Ovie dvajca ako se ubavi ja sum Elizabeta ftora :lud: :pipi: :kez:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Од листата вредат само Џесика Алба и Ева Лонгорија. Анџелина е многу убава, ама не заслужува да се најде на прво место.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Абе магазинов Пипл до толку не гледате дека не одбират само по надворешна лепота? 90% од вас викаат дека надворешната убавина не е ни толку важна колку внатрешната, значит тие двете требит меѓусебно да се надополнуваат. Оваа листа е базирана на двете работи, само кај некого едната е помалце, ама кај друг другата помалце или повеќе истакната. Сепак сите се атрактивни, успешни и згодни. (Аман Џејмс Блант да не немат убо лице? И овај црнецов,.. го иам видено на ТВ.. далеку е од грд! Ај не претервите)
 

Stefanos_M

Moscow_Boy
Член од
23 април 2006
Мислења
563
Поени од реакции
0
Џесика Алба е добра, тука во листава недостасуваат и некој руски модели :)
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
Brad Pitt ,Penelope Cruz, Jony Deep, Orlando Blum, Colin Farel,Hali Beri, Mila Jovovic i ne mi teknuva drugi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom