Најубава жена во светот (со фотографии)

Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.118
Поени од реакции
4.623
Нос, Гармиш Партен Кирхен.
Уста, мислиш има 44 зуби.
Твојата подобра ли е?Дај покажи го суратот па практично докажи дека имаш поубава фаца.Не случајно за филмот Убава жена баш таа беше одбрана од што има такви маани какви што ти ги посочи.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.570
Колку ме прави женава хорни, страшно нешто. Нејќам да знам (потајно многу сакам) што ќе ми се деси ако се избаци од нигде никаде пред мене.
Cuvao bi joj dijecu dok me vara kroz gradu.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.094
Поени од реакции
15.955
Obicno ne hejtam vkusovi za zeni, i mene mi se svigaat nekoi koi ne se bas poim za ubavina... Ama Sofia.. I ja gleav novata serija, Griselda, i bev napalen ako ne za nisto drugo, bidejki e ocajno losa glumica, ama za cickite, deka ke gleam picketina so dobri cicki. Sofia, vo Griselda e neopisivo grda zgora na toa i antipaticna sevkupno. Pa ni cickite ne i gi vidov, nisto toples. Ostarela i se napraila so botoksi kako female verzija na Terminator.

Covekot e najubav na 30 godini, sve posle toa e za vo otpad. Toa deka se odrzavale, ne znam sto, ne bajo moj, laga e toa, podobro bi ebel ciganka nekoja 20 godisna otkolku ova androidive na botoks koi bile sinonim za ubavina pred 30 godini.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.012
Поени од реакции
55.292
Obicno ne hejtam vkusovi za zeni, i mene mi se svigaat nekoi koi ne se bas poim za ubavina... Ama Sofia.. I ja gleav novata serija, Griselda, i bev napalen ako ne za nisto drugo, bidejki e ocajno losa glumica, ama za cickite, deka ke gleam picketina so dobri cicki. Sofia, vo Griselda e neopisivo grda zgora na toa i antipaticna sevkupno. Pa ni cickite ne i gi vidov, nisto toples. Ostarela i se napraila so botoksi kako female verzija na Terminator.

Covekot e najubav na 30 godini, sve posle toa e za vo otpad. Toa deka se odrzavale, ne znam sto, ne bajo moj, laga e toa, podobro bi ebel ciganka nekoja 20 godisna otkolku ova androidive na botoks koi bile sinonim za ubavina pred 30 godini.
Абе маска и е тоа и шминка да изгледа ко стварната Гриселда. :D
Топ пичка си е Софија сеуште ,дури сеа е и поубава од порано.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom