Најсмешните воени униформи во светот

Дискусија во форумот 'Авијација' започната од @cool@, 22 август 2014.

 1. PIRATIC

  PIRATIC diplomiran klozetar

  Член од:
  26 јануари 2012
  Мислења:
  5.494
  Допаѓања:
  4.282
  What da fuq iz diz pink bullshit ... :LOL:
   
 2. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  [​IMG]
   
  На PIRATIC и beneamata им се допаѓа ова.
 3. jurucki

  jurucki Гостин


  АМА ГО НАДРВИЛ БАТКАВА , МАШАЛА
   
 4. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  [​IMG]
   
  На jurucki му/ѝ се допаѓа ова.
 5. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  [​IMG]
   
  На PIRATIC му/ѝ се допаѓа ова.
 6. PIRATIC

  PIRATIC diplomiran klozetar

  Член од:
  26 јануари 2012
  Мислења:
  5.494
  Допаѓања:
  4.282
  Vojnici vo ovčja koža !
   

Сподели преку: