Најдобри vs најлоши македонски веб сајтови

Член од
13 декември 2011
Мислења
218
Поени од реакции
43
каква кајгана какви бакрчи бе ,само форумов е добар на кајганава и многу јаки дизајнови имате ,али најбитното текстовите не се добри :S
tocka.com.mk најдобри ,најбрзни,најверодостојни....

Првин тие објавија за тепачка на Александра и Станија во сурвивор и после сите од нив копираа....и многу други работи ...така да број еден точка
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.907
Поени од реакции
11.521
каква кајгана какви бакрчи бе ,само форумов е добар на кајганава и многу јаки дизајнови имате ,али најбитното текстовите не се добри :S
tocka.com.mk најдобри ,најбрзни,најверодостојни....

Првин тие објавија за тепачка на Александра и Станија во сурвивор и после сите од нив копираа....и многу други работи ...така да број еден точка
Dafuq i just read....
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
каква кајгана какви бакрчи бе ,само форумов е добар на кајганава и многу јаки дизајнови имате ,али најбитното текстовите не се добри :S
tocka.com.mk најдобри ,најбрзни,најверодостојни....

Првин тие објавија за тепачка на Александра и Станија во сурвивор и после сите од нив копираа....и многу други работи ...така да број еден точка
Кој текстови се катастрофа бе? Шо се прајш паметен?
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.907
Поени од реакции
11.521
Кој текстови се катастрофа бе? Шо се прајш паметен?
Точка се најдобри со текстови како Сораја гола 18+, Љубов во тројка (тоа е денешно) итн итн....а примерот што го напиша членот погоре е епик фејл...Прво самата содржина на таквата статија е :гомце:, а второ демек точка објавиле први од сите а? Или земале од некој балкански сајт?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Ај бе не се заебавајте, јас до ден денес мислам дека зад Точка стои некој кој намерно си игра со интелигенцијата на луѓето.
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
http://www.idividi.com.mk/

Wow, ова би требало да биде една од најголемите утки во последниве години. Идивиди конечно се реши на нов дизајн - И комплетно се упропастија.

Кога влегов прво мислев дека имаат некој баг, па им се изместила насловната.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
http://www.idividi.com.mk/

Wow, ова би требало да биде една од најголемите утки во последниве години. Идивиди конечно се реши на нов дизајн - И комплетно се упропастија.

Кога влегов прво мислев дека имаат некој баг, па им се изместила насловната.
Ајдеееееее. Хаос.
Се им е изместено, не среден сајт еј. Секој броусер различно. Ццц.
Башка санс фонт користат. Читливост - нула.
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Курир стана најпосетен македонски портал... А Грид очигледно добро го набилдале со Фејсбук скриптата. Оф.нет го победува Он.нет...​
1. TIME.MK
2. GOOGLE.MK
3. KURIR.MK
4. KAJGANA.COM
5. FEMINA.MK
6. MOTIKA.COM.MK
7. OFF.NET.MK
8. TOCKA.COM.MK
9. ON.NET.MK
10. PLUSINFO.MK
11. CRNOBELO.COM
12. IDIVIDI.COM.MK
13. ZAZABAVA.COM
14. DNEVNIK.COM.MK
15. PAZAR3.MK
16. ZABAVAX.COM
17. KANAL5.COM.MK
18. FAKULTETI.MK
19. SITEL.COM.MK
20. REKLAMA5.MK
21. MKD.MK
22. GRID.MK
23. PRESS24.MK
24. MNOGOO.MK
25. VECER.COM.MK
26. UTRINSKI.COM.MK
27. BRKAJRABOTA.MK
28. VEST.MK
29. PRIMETIME.MK
30. KAFEPAUZA.MK
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Пола од овие у живот ги неам отворено и нема ни да ги отворам....
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.144
Поени од реакции
2.797
Најлошиот македонски сајт е oвој:

ng.jpgOвој сајт не е најлош во нашава држава туку и во светов...Дури и да сака човек да направи полош сајт од овој не може да направи...

Рекордер е овој сајт по број на измислици и лажни вести...

А сопственикот на сајтот треба да добие„НОБЕЛОВА НАГРАДА ЗА ГЛУПОСТ“...

Погледнете го речникот на тој Прилепчанецот ...

ng1.jpg


gomno.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom