Најдобри ресторани во Скопје (за дејт)?

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
1.008
Поени од реакции
2.137
Zavisi od klientela[DOUBLEPOST=1513621423][/DOUBLEPOST]Ali najsigurno ti e Hotel Rusija ;)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
9.224
Поени од реакции
14.887
... се мисли ???
најдобар ресторан како место, локација за да се биде отмено ама скриено и интимно со дискреција за дејт, без разлика на квалитето на понудената храна? или најдобар ресторан со најдобра храна, специјалитети за да се истакне љубовта преку стомак кај партнерите на рандевуто? :toe:
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
1.323
Пелистер, на улица Македонија.
Само ние што имаме пари можеме да си дозволиме да јадеме во убави ресторани вие што сте финансиски немоќни се пикате по неугледни локали.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom