Најдобри ресторани во Скопје (за дејт)?

Член од
29 јануари 2015
Мислења
14
Поени од реакции
2
Здраво. Едноставно кои ви се омилени ресторани за состанок во Скопје?
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
1.882
Поени од реакции
1.589
Рестораните не се погодни за прв состанок(дејт).Кафулињата се подобар избор.
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.691
Форца, Скопски мерак, Гурмет, Галерија (Турска храна) во чаршија, Два елена, Дукат, Балила, 511, Горки (Не е баш ресторан), Мартини... има уште неколку ама не ми текнуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom