Најдобар шутер на сите времиња

Најдобар шутер?

 • Мајкл Џордан

  Гласови: 100 30,8%
 • Џон Стоктон

  Гласови: 12 3,7%
 • Лари Брд

  Гласови: 46 14,2%
 • Арвидас Мацијаускас

  Гласови: 13 4,0%
 • Предраг Стојаковиќ

  Гласови: 39 12,0%
 • Кармело Ентони

  Гласови: 7 2,2%
 • Коби Брајант

  Гласови: 71 21,8%
 • Дражен Петровиќ

  Гласови: 37 11,4%

 • Вкупно гласачи
  325
 • Гласањето ќе се затвори: .

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Koj e najdobriot suter na site vreminja???
Spored mene e R.Miller a mozda i Drazen Petrovic!!!
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Suter?

Carmelo Antony vo momentov...vo Nba

Luis Bulock vo Evropa...
 

PxFxCx

Јужни Фронт
Член од
15 септември 2007
Мислења
452
Поени од реакции
4
Michael Jordan definitivno !
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
Најдобар шутер е....нормално ЈАС
Мајкл Џордан бе
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
118
Поени од реакции
5
Mene mi e idol Jordan i mislam deka talent kako nego nema da ima 2 pati
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Изборов на анкетава е ограничен и не држи вода. како може Реџи Милер да го ставате во најдобри шутери, он има дадено највеќе тројки но има и највеќеобиди. Кад се вистинските шутери на оваа листа јас на пример сметам дека Џон Стоктон е најдобриот шутер.

Но на анкетава гласав за Мајкл Џордан.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Изборов на анкетава е ограничен и не држи вода. како може Реџи Милер да го ставате во најдобри шутери, он има дадено највеќе тројки но има и највеќеобиди. Кад се вистинските шутери на оваа листа јас на пример сметам дека Џон Стоктон е најдобриот шутер.

Но на анкетава гласав за Мајкл Џордан.
Џон Стоктон - ЅВЕР!

Најдобар тандем што го имам воопшто видено во кошарка: Стоктон - Мелоун. Милијарди цепелини и асистирања еден на друг.
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Изборов на анкетава е ограничен и не држи вода. како може Реџи Милер да го ставате во најдобри шутери, он има дадено највеќе тројки но има и највеќеобиди. Кад се вистинските шутери на оваа листа јас на пример сметам дека Џон Стоктон е најдобриот шутер.

Но на анкетава гласав за Мајкл Џордан.
Vo pravo si burn!!!

AKO SMETATE DEKA E NEKOJ DRUG NAPISETE GO!!!IMA MNOGU DOBRI SUTERI STO NE GI NAPISAV.OVIE 5 SPORED MOE MISLENJE SE NAJDOBRI A AKO IMATE NEKOJ DRUG PISETE PA KE VIDIME....:cheeky1:
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Aj i tuka ke pisam!!!
Po prvite dve kola vo NBA,debitantot ovaa sezona Durant go nadmina rekordot na Michael Jordan!!!
Po prvite dva natprevari vo debitantskata sezona Michael Jordan postignal 37 poeni(16 vo prviot i 21 vo vtoriot natprevar),dodeka Durant postigna 45 poeni(18 vo prviot i 27 vo vtoriot natprevar)!!!:nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom