Најди ја грешката

Painmaster

Feel the Pain!
Член од
28 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
2
A бе знаев дека е со плашење нешо! Знаев!!! Али звучниците ми беа до даска а баш у тој момент не бев спремен и коа РИПНАВ! МЕ МРДНА ОД МОЗОК!!
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Леле ни на крај на памет не ми текна дека ќе искочи ова.Нозете ми се пресекоа,а јас па таман до мониторот залепен и за малце ќе останев без компјутер.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Стари финти се овие бе не палат веќе :pos:
 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
Абе немојте ваквии линкови од памет се извадив ејјј bdw.јако е многу:aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Леле луѓе срцево не знам колку ми чука.......:jaj:
Соси стол ќе летнев :pos2:
 
Член од
1 април 2007
Мислења
132
Поени од реакции
3
Taj sto go dal prvot link pothitno da go izbrise...pa luge jas ke umrev zamalko zimi se ...stvarno ima nekoj so slabo srce :S:S:S
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
За да не се плашите друг пат, користете маааалку логика....

Зашто за такви прости илузии им е потребно да се стават во видео клип???? со звук?????????

Нели може истата илузија да биде само во статична слика?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
lele ej od sto se streknav mavnav boks u monitorot i odma go izgasnav(monitorot)
p.s:me boli rakata
Лол добро е нема што...бај д веј да кажам слаб сум со срце али обично кога ке ми дадат нешто вакво смирено ама ОДМА претпоставувам дека следи некоја ваква сцена

ова ми е познато и тоа многу добро... другар на мсн ми го даде да го видам ми вика ПЕР НАЈДИ 5 РАЗЛИКИ И КЕ ТЕ ЧАСТАМ.. МИ ВИКА ЈА НАЈДОВ 4 АМА ПЕТАТА НИКАКО НЕМОЖАМ... и ја онака буљам буљам.. и кога наеднаш коа ми свика .. тргање од монитор.. во тој момент се превртувам со столот и слушалките ко шо ми беа пиштени на максимум ги лупнав од зид.. :)

Слично на ова се имам извадено од памет со звук од мобилен телефон.. може ви е познато.. тивко снимена италијанска песна нешо балада и после некои си 30 40 секунди кога најмале очекуваш и кога се внесуваш у песната исто така ти се дере една будала... и тогаш се иам извадено од памет и тоа ПРЕМНОГУ.. ако сакате звукот можам да го Аплоадирам па да го слушнете :)
 

nelo

Смрта е сигурна, животот не е!
Член од
29 мај 2008
Мислења
109
Поени од реакции
0
Член од
12 февруари 2008
Мислења
338
Поени од реакции
16
дeeeeeeeeeeeee закон само што очекував нешо да се деси и не ме извади од памет инаку си отидов ....:)
 
Член од
21 април 2008
Мислења
181
Поени од реакции
4
ц ц ц... Со таа финта 3 години ве плаше.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom