Најглупите вицови

Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Bile si 2 jajca ednoto padnalo od zgradata a dr puknalo od smea..:pos2::pos2:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Биксерски клуб ''Удри ме нежно''

Инвалидско друштво ''Чекорче''

Пензионерски дом ''Младост''
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Bile si 2 deca ednoto bilo 3 delenie a drugoto go trestilo grom..:toe:

Bile si 2 deca i karale se koj da bil vo sredina..
 
Член од
18 март 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
si bil 1 mentalno boolen 4ovek i go pustile od ludnica se davil nekoj 4ovek u rekata i taj ludio go izvadil otidele mediumite da go ispitat kako tolu lud 4ovek da spase 4ovek i go prasale sega kaj e toj im rekol go zabesiv na tavan da se susi:tapp::pos2:
:kesa:
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.927
Поени од реакции
486
Си биле две девојчиња. Едната имала 14 години, а другата била 4 година средно :kesa:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
:pos2:Si bile tri lajna,dvete si klale etiketi od koka kola,a drugoto vikalo :"jas sum koka kola,jas sum koka kola".a ovie:"mrs more lajno edno".:pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::baeh:

:pos2:Nekoj 4oek fatil zlatna ribka,i ovaja mu rekla deka ke mu ispolni 1 zelba,a zelbata bila da mu najdi zlatna ribka so mozi da mu ispolni 4 zelbi:tapp::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
:pos2:Si bile tri lajna,dvete si klale etiketi od koka kola,a drugoto vikalo :"jas sum koka kola,jas sum koka kola".a ovie:"mrs more lajno edno".:pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::baeh:

:pos2:Nekoj 4oek fatil zlatna ribka,i ovaja mu rekla deka ke mu ispolni 1 zelba,a zelbata bila da mu najdi zlatna ribka so mozi da mu ispolni 4 zelbi:tapp::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
:zver: си нема што
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
Si bile 3 liljaci,i se natprevaruvale koj ke izede najmnogu luge,i trgnale,prviot se vraka i mu veli .go gledate ona seloto.go gledame,nema nikoj ziv,se vraka 2ot i veli.go gledate onaj gradot,go gledame.epa nema nikoj ziv tamu.i se vraka 3ot:pos2:.i mu veli na ovie.ja gledate onaja banderata.ja gledame.epa jas ne ja vidov:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

:zver: си нема што
arno de :zver: sum

najglup vic!!so bile dva avtobusi.ednoit bil crven a drugiot zaminal za struga.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

:baeh::helou::helou::tapp::drk:nekoj 4oek fatil zlatna ribka i mu izbegala:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Si bile 3 liljaci,i se natprevaruvale koj ke izede najmnogu luge,i trgnale,prviot se vraka i mu veli .go gledate ona seloto.go gledame,nema nikoj ziv,se vraka 2ot i veli.go gledate onaj gradot,go gledame.epa nema nikoj ziv tamu.i se vraka 3ot:pos2:.i mu veli na ovie.ja gledate onaja banderata.ja gledame.epa jas ne ja vidov:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

arno de :zver: sum

najglup vic!!so bile dva avtobusi.ednoit bil crven a drugiot zaminal za struga.:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

:baeh::helou::helou::tapp::drk:nekoj 4oek fatil zlatna ribka i mu izbegala:pos2::pos2::pos2::pos2:
Намали фонтот, не сме слепи :wink: Немора во боја да пишуваш, стави си кирилична подршка и не ставај по 30 анимации во еден пост.
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
Се сретнале 2 деца и едното го прашало другото: Што правиш бе? и ова другото му рекло: Ништо. лол..
 

Алексич

I'm LeGenD!
Член од
13 јули 2008
Мислења
567
Поени од реакции
23
~- Како се викал братот на Одисеј?
- Одикопај

~Си оделе две деца и едното го прашало колку е часот. Другото го извадило топломерот од џебот и рекло дека е Четврток.

:pos2::pos2:
 
Член од
4 август 2008
Мислења
243
Поени од реакции
8
ПРАШУВА ПЛАВУША ДЕТЕ: КОЕ ОДДЕЛЕНИЕ СИ????

ДЕТЕТО: ШЕСТТО...

ПЛАВУША: Е ДА БЕ, СЕДУМСТО... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

John Doe

Not handsome enough to tempt me
Член од
29 мај 2007
Мислења
784
Поени од реакции
7
Си биле 3 муви и отишле во ресторан.
Дошол конобарот да земе нарачка.
И првата рекла „Донеси ми мене гомно со кромид“,
втората „Дај ми мене гомно со лук“
и третата нежно „Мене дај ми само гомно, треба да излагам вчаршија.“
 

Kajgana Shop

На врв Bottom