Најглупите вицови

Член од
29 август 2007
Мислења
5
Поени од реакции
0
Си биле Мујо и Хасо, немале кај да спијат и си купиле краставици ;)) ;))
 
Член од
29 август 2007
Мислења
5
Поени од реакции
0
Си бил некој човек и секоја година одел во истиот хотел. Една год. рецепционерот се запрашал зашто така прави и решил да го следи и така отишол по него и овој скокнал низ прозорот ама рецепционерот не знаел да скокне од прозор и една год. се учел да скокне од прозор и научил и другата год. овој дошол и скокнал од прозор и овој по него , човекот истрчал до плажата ама рецепционерот не знаел и една год. се учел на тоа и другата год. овој скокнал од прозор и овој скокнал, после тој истрчал до плажата и овој истчал, после човекот се качил на една карпа ама рецепционерот не знаел и една год. се учел и другата година човекот скокнал низ прозор и овој скокнал, човекот истрчал до плажата и овој истрчал до плажата, едниот се качил на карпата и другиот се качил и двајцата застанале, и рецепционерот му рекол на човекот.. Добро, зашто секоја година го правиш истото. И овој рекол.. Ке ти кажам ама не кажувај на никого,.... И ДО ДЕН ДЕНЕС РЕЦЕПЦИОНЕРОТ НА НИКОГО НЕ КАЖАЛ :)
 

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
Жена и дете...

Си била една жена и си го шетала детето, и како што го шетала детево го мава кола, а таа:
Ни два ни три,
- пет. :pos2:
 
Член од
26 август 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
Мајка имала 2 деца едното го сакала другото го пратила на електро
 

mc dc

I hate this bitch
Член од
20 август 2007
Мислења
508
Поени од реакции
0
Maz i zena se zagubile (posle brodolom) na nekoj pust ostrov i bile osameni nekoe vreme. Po edna nedela blizu do ostrovot imalo brodolom i imalo samo 1 prezivean.
 
Член од
11 август 2007
Мислења
34
Поени од реакции
1
си биле двајца другари и се тепале со карате и овој едниов вади гулаб и му го фрла:pos2::pos2:
 

mc dc

I hate this bitch
Член од
20 август 2007
Мислења
508
Поени од реакции
0
Dve mravki se vozele na motor i taa od pozadi i rekla na drugata ti buci mnogu motorot drugata veli Sto? Velam ti buci mnogu motorot Sto? Velam ti buci mnogu motorot i taa drugata veli ne te slusam nisto mi buci mnogu motorot
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...KREK...KREK...KREK...(krekala zabata u nekoja bara non-stop), shtrkot ide poleka neshto nervozen i i vika...

-ZABO AJ NE KREKAJ VISHE MI DOKURCHI VISHE, KE TE LAPNAM !!!:nenene:

...krek...kreeeek...KREEEEEK...:baeh:


-AAAAAAAAAAAAAMM...:zlo:


...iiiiiiiiii letnal shtrkot, a posle nekoe vreme, zabava mu doshla do chmarot i zirnala nadole i go prashue:

...SHTRKU...SHTRKU...NA KOLKU METRA SME???

-NA 3000 METRA SME...

...AJ DOBRO...:motor:

...posle nekoe vreme, pak zabata zirnue i prashue:

...SHTRKU...SHTRKU NA KOLKU METRA SME SEA?

-NA 5000 METRA SME EEEJ AMA SI DOSADNA KO PROLIV...!!!:nerv:


...posle nekoe vreme zabata pak zirnue, i prashue:

...SHTRKU SHTRKU...NA KOLKU METRA SME SEA???:je:


-E SEA SME NA 10 000 METRA, JASNO???


...zabata se uozbilila, zirnala ushte ednashka nadole i mu vika:


-ABE AJ NE SERI, ZITI SVE !!!...:(
:pos::pos:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
auuu na vicov si ja imam glavata od tastaturata mavano od smeenje.....prosto e neverovaten :pos: :pos2:
 

Lucio

титула по желба
Член од
26 јуни 2006
Мислења
871
Поени од реакции
41
-Кажи трактор.
-Трактор.
-Да те гонат индијанци.:uvo:
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Си биле две крави, едната ја згазило автобус, а другата имала тетка во Америка!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom