Натпревар #87 Тема: „Деца“

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Let 3, 7 август 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  29.635
  Допаѓања:
  30.473
  На AlternativeF, TheStarOfKutles, *phoenix* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.219
  Допаѓања:
  4.586
  Да не барате пак дозвола од родителите заверена на нотар? :rolleyes:
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 3. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  1.199
  а црно/бела фотографија треба? :toe: или може колоритна?
   
 4. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  29.635
  Допаѓања:
  30.473
  ако имате фотографии ставајте, под пристојност се подразбира да не се слики од голи деца или слики со чуствителна содржина.
   
  Последно уредено: 7 август 2017
  На Limeta му/ѝ се допаѓа ова.
 5. *phoenix*

  *phoenix*

  Член од:
  4 јули 2008
  Мислења:
  6.022
  Допаѓања:
  1.696
  На Saladin, Grmys, Limeta и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  1.199
 7. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.215
  Допаѓања:
  1.631
  Jas., AlternativeF, gurman2 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.219
  Допаѓања:
  4.586
  На Acohipmk, Jas., Saladin и уште 3 други им се допаѓа ова.
 9. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.375
  Допаѓања:
  12.068
  ,,,,a tabelata za glasanje,,:icon_mrgr:
   
 10. bijons

  bijons Lady in red

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  1.279
  Допаѓања:
  1.199
  аман де, чекајте.... @shutrak правило е цела недела темата да биде „отворена“ за постирање на фотографија да секој си одбере своја омилена, за време на викенд денови се затвора постирањето и се прави табела за гласање за тие што постираја преку галерија сопствена фотографија според темата конкретно сега е „деца“ се гласа до недела касно и потоа се затвора гласањето и се одредува победникот според лајковите кој ќе биде носител на следната фото тема следна недела.... @коцка не е убаво така да спушташ ниски дека @shutrak доаѓа наменски, зарем грев е да се има симпатија или пријателка, ете го изнервира без веза и се напнавте двајцата за џабе !!
  ај гушка за двајцата :backa:
   
 11. gurman2

  gurman2

  Член од:
  16 декември 2012
  Мислења:
  1.194
  Допаѓања:
  715
  Лет?
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  6.764
  Допаѓања:
  11.349
  Последно уредено: 10 август 2017
  На bijons, Limeta и gurman2 им се допаѓа ова.
 13. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  17.375
  Допаѓања:
  12.068
  ,,,,pak selektivno brishenje,,,
  ,,,,definitivno ste se poblisku i poblisku do dnoto,,,
  ,,,se lizhigaz do lizhigaz,,,
  ,,,nazdravje neka vi e mentalniot spoj,,,
  ,,,___

  ,,, ajt pozzzz,,,,
   
  Последно уредено: 10 август 2017
 14. Let 3

  Let 3 The Nipple Erector

  Член од:
  13 јули 2008
  Мислења:
  29.635
  Допаѓања:
  30.473
  Шо е проблемот, избришав постови со вулгарна содржина или лични препукувања, ај кажи шо треба да се бриши од останатото, кој пост мислишѓ дека е селективно оставен?
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: