Навивачки групи во Македонија

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Момак, веруј ми, боље само читај. Кај тебе нема проширена реченица. Све ти се прости реченици ставени во една реченица, без почеток и крај...све глупост до глупост. Одамна сакав да ти кажам дека си неинтелегентен, ама срам ми беше. Ама еве се пресрамив сега :smir:
pa da te gledam i tebe ...tolku i svakjas so ti zborat na tebe i sto..pa dzabe so pisuvas doooolgi recenici so treba da znaci toa..deka si pointeligenten od mene ili od bilo koj drug na forumov....ouu ustvari izvini be zaboraiv vie aerodromcite najpametni bevte
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.592
можда не нај од сите,ама за тебе и за твојот френд сме најслободно кажано академици во секој поглед :)
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
pa da te gledam i tebe ...tolku i svakjas so ti zborat na tebe i sto..pa dzabe so pisuvas doooolgi recenici so treba da znaci toa..deka si pointeligenten od mene ili od bilo koj drug na forumov....ouu ustvari izvini be zaboraiv vie aerodromcite najpametni bevte
Од тебе, и фикусот на комшијата е попаметен или во најмала рака нерешено е...така да, ако нивото на твојот ум е гранична линија која треба да покажува дали некој е паметен или не, тогаш верувај во Аеродром (и не само во Аеродром) нема глупави луѓе
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
леле опинокот се јави а бе радикал како прво брат ми барем испаднал од државата прошетал го видил светот како второ ти не можеш да испаднеш од државата бре на опинок како тебе виза не му дават (кога си се сликал за пасош ти рекле оти многу си грд и те одбиле) ке пишеш само постови по интернет тоа ти е судбината за понатака во животот а мајкати ке оде ке му го дудла на некој албанец за да имаш корка леб да си каснеш да не ти попагат и влакната од телото ти си опинок тежок ти пише на челавицата бре ти потекло од маџир маало ма дај молимте немаш фаца ти за да бидеш од таму а како трето А ти за да стигнеш колку брат ми треба да се преродиш одново
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
леле опинокот се јави а бе радикал како прво брат ми барем испаднал од државата прошетал го видил светот како второ ти не можеш да испаднеш од државата бре на опинок како тебе виза не му дават (кога си се сликал за пасош ти рекле оти многу си грд и те одбиле) ке пишеш само постови по интернет тоа ти е судбината за понатака во животот а мајкати ке оде ке му го дудла на некој албанец за да имаш корка леб да си каснеш да не ти попагат и влакната од телото ти си опинок тежок ти пише на челавицата бре ти потекло од маџир маало ма дај молимте немаш фаца ти за да бидеш од таму а како трето А ти за да стигнеш колку брат ми треба да се преродиш одново
Дечко је малу неурозан?

Бато, јас го шетам светот кај сакам со мои пари, а не со парите на црнците што му го пласираат на батето ти.

И друго, точно, немам фаца да бидам од Маџир Маало, пошто таму има циганштаана, да не речам ѓупци за да можеш да ме разбереш, да не бараш на гугл што е циган.

За крај, не ни сакам да бидам како брат ти...немам јас потреба да дудлам чоколадни за да го шетам светот.

Кога ке ти ја кажат вистината за родениот брат, оној кој ти е идол... може да боли, но издржи, болката е минлива...чим брат ти издржал кога му пукале капилари на чмарот, ти од тука сигурно можеш да издржиш...Ја имаш мојата подршка, ќе бидам со тебе во овие тешки мигови, а верувам и целиот форум е со тебе...а за да сватиш низ што поминува брат ти кога му го черечат...прашај го Сити Парк Бој иако он не го прима за пари, туку од задовлство, сепак може да ти објасни најубаво
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
vo aerodrom nemalo neinteligentni...hahahaha koga ke vidis nova naselna novi lugje...od kaj se ne dose tie novi lugje..boze sacuvaj...idi zapali eden joint i smiri se malce gleam mnogu se voznemiri
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
do koj stepen stignavte...Korka da vi mava samari i da vi vika da peete..leleee ....lingurce 17 godini ima be alooo..mu bil sin na Orce pa golem ... ako mu bil sin pola aerodrom se pali..jas deteto go znam licno sum sedel u kafana so nego on mi go kazuvase muabetot
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.592
do koj stepen stignavte...Korka da vi mava samari i da vi vika da peete..leleee ....lingurce 17 godini ima be alooo..mu bil sin na Orce pa golem ... ako mu bil sin pola aerodrom se pali..jas deteto go znam licno sum sedel u kafana so nego on mi go kazuvase muabetot
хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаахаххахахах
хухухухухухуххухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухух

Озбилно сеа ти кажувам најдобронамерно,значи заебанција на страна,фрли го компјутерот негде и земи си нешто ко клик-клак или гемче за да ти одговара со интелектот природен...пријателе ова интернетов не е за тебе :pos:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
:pos2::pos2::pos2::pos2: Со кои твои пари бе мочле едно каде си шетал ти бе до железничка и назад повеќе ако имаш прошетано го сечам одма (не ни сакаш да бидеш како брат ми подобро кажи не можеш) за дудлање вака по нет ти признавам цар си интернет хулиган прва класа и таму имате блиску Валијант оди посети го Боки13ка давал по 100 евра кој ке му го испуше па така ке имаш пари да се прераниш дома ти и твојата фамилија опињари спуштени од планината Тешко ти е тебе киснеш пред нет цела ден пишеш по 50 постови а верувам и повеке дневно додека брат ми ужива на Хаваи пуши пура и пие виски и стварно ли за роденден ти донесиле гел за коса? вистина ли е тоа не ми кажа
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаахаххахахах
хухухухухухуххухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухухух

Озбилно сеа ти кажувам најдобронамерно,значи заебанција на страна,фрли го компјутерот негде и земи си нешто ко клик-клак или гемче за да ти одговара со интелектот природен...пријателе ова интернетов не е за тебе :pos:
Не бе нека не го фрла...поред него се осечам као да сум Едгар Алан По...и да ти кажам, убав е филингот :star:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
:pos2::pos2::pos2::pos2: Со кои твои пари бе мочле едно каде си шетал ти бе до железничка и назад повеќе ако имаш прошетано го сечам одма (не ни сакаш да бидеш како брат ми подобро кажи не можеш) за дудлање вака по нет ти признавам цар си интернет хулиган прва класа и таму имате блиску Валијант оди посети го Боки13ка давал по 100 евра кој ке му го испуше па така ке имаш пари да се прераниш дома ти и твојата фамилија опињари спуштени од планината Тешко ти е тебе киснеш пред нет цела ден пишеш по 50 постови а верувам и повеке дневно додека брат ми ужива на Хаваи пуши пура и пие виски и стварно ли за роденден ти донесиле гел за коса? вистина ли е тоа не ми кажа
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:Гарант е кожна :pos2::pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
idi pejte tamu Korka majstoreee Korka Majstoreee Korka Majstoreee :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
do koj stepen stignavte...Korka da vi mava samari i da vi vika da peete..leleee ....lingurce 17 godini ima be alooo..mu bil sin na Orce pa golem ... ako mu bil sin pola aerodrom se pali..jas deteto go znam licno sum sedel u kafana so nego on mi go kazuvase muabetot
Abe tebe da ti kaze nekoj kravata leta ti ke mu poveruvas !?!?!?! a cim si sedel so 17 godini dete vo kafana, a imas 21 se gleda ne se zrel za godinite... FIKUS !!!:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom