Навивачки групи во Македонија

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Што е ова бе форумов е се, само не е кошаркарски .Никакви дискусии за баскет, само препуцавања и глупости.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
:nenene: :nenene: :nenene: :nenene: :nenene: abe on vo celata rabota minimalno ucestvuvase ama so sigurnost ti trdam deka drug insistirase kaj upravata na rabotnicki da se dadat samo 150 karti samo zaradi inaet i da se pokaze ona makedonskoto "koj e tuka glaven".
kazi si be ne se srami... toa e vasiot estraden umetnik...

grupata vi e TINJA, a vogata SVINJA !!:vozbud:!:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
романтичаруууууууууу............ Кутете сте можеле и Шекспировци да бидете:back::back:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
наградно прашање...знаете ли зошто денеска ги нема лозари?
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ajде покурац просветлине :tapp::vozbud::pos2::pos2:
па нема струја денеска бе :pos2::pos2: На вести глеав...јас како што знам денеска цел ден имам струја..а ти форевер лозари....оффф грешка(незнам дали ти или јас) тугедер лозари ке ми одговориш кога ти дојде струја?
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
па нема струја денеска бе :pos2::pos2: На вести глеав...јас како што знам денеска цел ден имам струја..а ти форевер лозари....оффф грешка(незнам дали ти или јас) тугедер лозари ке ми одговориш кога ти дојде струја?
Ц ц ц ц шо се глупираш бе,дечкото убаво ти кажа дека на почетокот пишувале тројца од тој јузер и затоа така се вика а башка и после гостувањето во Кавадарци ти нешто збесна,ти да не си тој што беше :violent1::violent1::violent1:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom