Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 октомври 2023
Мислења
36
Поени од реакции
179
Pa ti kazaa tvojot drugar Anonymous o brat nie nikogas ne izleguvame od Cair so dresovi ili maici na $.Ti sakas da ne fati prvata ekipa na Komiti sto trenirat kickboks da ne tepaat ili sakas drugata ekipa sto ima pari i da ni gi kupi na lice mesto:neetaka:
A kako moze vie da imate mnogu mnogu poveke maici dukseri shallovi padnati a nitu na centar ne ve ima a kamo da go preminete kameniot most.Pari da gi kupime nie nemame siromasni sme,od cair ne izleguvame,kickboks ne trenirame pa aj te molam kazi mi kako gi zedovme?
Dojdi ke ti castam eden dukser retro sea za zima ladno o bratttПрегледај го приврзокот 397074
Шаловите Македонија кажуваат доволно за сликава,одземање на реквизити од обични симпатизери на репрезентација ве опишува вас во целост,а може и се тезгарски,не е далеку и тоа од вашиот планинарски стил.
 
Член од
25 август 2023
Мислења
287
Поени од реакции
535
:lolzz::lolzz::lolzz::lolzz::lolzz:Ejjjjj kolku dobro ni gi znaes pesnive sigurno kao dete si ne gledal na youtube hihi aj sea da terame koi se po ebaci nie ili vie hahahahahahahahahahahahahahaha kako zgresivte so znamevo ej mislevte deka ke gi zaebate lugevo da mislat deka stvarno ste go zemale a sea vi ostana samo slika kako palite kupeno zname.Mozevte barem da praite nekoj fillm dojdete zemeto go pa posle da mozete da kazete ne dojdoa pickive od cair da go zemat znamevo.Vaka ispadna deka tolku mnogu ni se plasite pa go kupivte go stavivte vo fjoka i sprint do stadionotda go palime hahahahahahahahahaha sigurno na canta go staile i im se tresele nozete koga go palile hahahahahahahahahahaahhahaa
A kaj se prodava be covek? 3 godini zborite go kupivte go kupivte mozes li da objasnis kaj se kupuva?
 
Член од
17 март 2023
Мислења
17
Поени од реакции
29
Шаловите Македонија кажуваат доволно за сликава,одземање на реквизити од обични симпатизери на репрезентација ве опишува вас во целост,а може и се тезгарски,не е далеку и тоа од вашиот планинарски стил.
Da ne si zainteresiran da gi kupis o brat ima akcija sega za zima 80% na maicki i shallovi.
:pos:Vas ve opisuva vo celost kupeno zname ej ja nikogas ne sum procital vakvo nesto vo navivackiot svet.Aj shallovite na makedonija gi zemale deckive da igrat kurtasak malce ama da se sretnam ja so drugari da sobirame pari i da kupime zname ako nekoj si imal slusnato ve molam dajte nekoj link.
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.292
Da ne si zainteresiran da gi kupis o brat ima akcija sega za zima 80% na maicki i shallovi.
:pos:Vas ve opisuva vo celost kupeno zname ej ja nikogas ne sum procital vakvo nesto vo navivackiot svet.Aj shallovite na makedonija gi zemale deckive da igrat kurtasak malce ama da se sretnam ja so drugari da sobirame pari i da kupime zname ako nekoj si imal slusnato ve molam dajte nekoj link.
Колку иде цена на една коцка 3х3 ? Сега е распродажба, а кога ќе падне Артан од власт ќе биде тотална ликвидација :) продај некое со време зошто ќе им падне цената.
 
Член од
17 март 2023
Мислења
17
Поени од реакции
29
Колку иде цена на една коцка 3х3 ? Сега е распродажба, а кога ќе падне Артан од власт ќе биде тотална ликвидација :) продај некое со време зошто ќе им падне цената.
Tebe ja ke ti castam edna kocka samo zatoa sto si fer i priznavas deka dzabe ste platile koga ima 0 vrednost a ne kako tvoite drugari sto teraa fillm deka go zemale fer:drk:
Ke ti kazam koga ke ima nekoja dobra kocka samo neka vleze VMRO na vlast pa taka i ti ke platis dobro ko tvoite drugari :zloo:
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.292
Tebe ja ke ti castam edna kocka samo zatoa sto si fer i priznavas deka dzabe ste platile koga ima 0 vrednost a ne kako tvoite drugari sto teraa fillm deka go zemale fer:drk:
Ke ti kazam koga ke ima nekoja dobra kocka samo neka vleze VMRO na vlast pa taka i ti ke platis dobro ko tvoite drugari :zloo:
Ама како да ти објаснам дека ти се смее цел форум тука и дека повеќе е срамота ако некој си го продал знамето за пари отколку да изел ќотек и да му го земале. Ама битно “Ние шверцерите пари си имаме ама и за 3 банки знамиња продаваме”
 
Член од
25 август 2023
Мислења
287
Поени од реакции
535
Tebe ja ke ti castam edna kocka samo zatoa sto si fer i priznavas deka dzabe ste platile koga ima 0 vrednost a ne kako tvoite drugari sto teraa fillm deka go zemale fer:drk:
Ke ti kazam koga ke ima nekoja dobra kocka samo neka vleze VMRO na vlast pa taka i ti ke platis dobro ko tvoite drugari :zloo:
Aaa izbegale cavkite bratu
 
Член од
17 март 2023
Мислења
17
Поени од реакции
29
Ама како да ти објаснам дека ти се смее цел форум тука и дека повеќе е срамота ако некој си го продал знамето за пари отколку да изел ќотек и да му го земале. Ама битно “Ние шверцерите пари си имаме ама и за 3 банки знамиња продаваме”
Izgleda ne ja znaes celosno rabotava druze te molam prasaj gi tie sto vi go donesoa ke ti ja kazaat rabotava kaj go ukrale koj im go prodaval za kolku i kako im se tresa nozete koga go izvadija pred stadionot :kezec:
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.292
Izgleda ne ja znaes celosno rabotava druze te molam prasaj gi tie sto vi go donesoa ke ti ja kazaat rabotava kaj go ukrale koj im go prodaval za kolku i kako im se tresa nozete koga go izvadija pred stadionot :kezec:
Епа ти ако си повеќе запознаен еве имаш слободен простор и време да напишеш што точно се случило дали го украле или платиле и за колку пари. Во спротивно можеш малце да олабавиш знам дека те боли.
 
Член од
25 август 2023
Мислења
287
Поени од реакции
535
Izgleda ne ja znaes celosno rabotava druze te molam prasaj gi tie sto vi go donesoa ke ti ja kazaat rabotava kaj go ukrale koj im go prodaval za kolku i kako im se tresa nozete koga go izvadija pred stadionot :kezec:
Znaci go kradele a go platile pa posle se plasele da go palele? Fakticki kaj e znameto sto bese tuka go kupija pa go kradele a fakticki go nema? Taka o brat?
 
Член од
11 мај 2021
Мислења
138
Поени од реакции
256
Абе да не треба и на вас гумите да ви ги купиме што ви ги избушија под Кале браќата по оџа? :ROFLMAO:
не сум толку цивилизиран за да идем до филип втори арена босс сори:(
Автоматски споено мислење:

*двете гуми ги бушив
илко илија најјак вулканизер в скопје градов
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom