Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 март 2023
Мислења
1.448
Поени од реакции
1.851
Спасителу, уште дан патувате од гостовањево?
Не, чекаме (барем) фото извештај од последната ваша РК утакмица на 11 октомври.

Во превод, не си го мери пенисот ако ти е мал. :):D

Остај ги Лозари и Чкембари за кои етикетираш, уште не ви ги даваат Рибари знамињата старците па ќе се глупирате секоја утакмица со Викенд траума во среда? Или има страв Д да не го слечат Комити по 8ми пат пред зграда?

1697375252985.jpg
 
Последно уредено:
Член од
3 март 2019
Мислења
128
Поени од реакции
559
Не, чекаме (барем) фото извештај од последната ваша РК утакмица на 11 октомври.

Во превод, не си го мери пенисот ако ти е мал. :):D

Остај ги Лозари и Чкембари за кои етикетираш, уште не ви ги даваат Рибари знамињата старците па ќе се глупирате секоја утакмица со Викенд траума во среда? Или има страв Д да не го слечат Комити по 8ми пат пред зграда?

Прегледај го приврзокот 394325
Убо е убо е, уште место лозари клајте и ввие нешто ко доларче, за да сте све послични на браќата ваши...Додуша и тие почнаја поќе гостовања од вас да имет.
 
Член од
15 октомври 2023
Мислења
13
Поени од реакции
65
Е ова е убав коп.
Кавадарци е убав и чист македонски град заслужува спортски успеси и полни трибини жал ми е многу за Куманово
Ни фалат луѓе , баш во ова време кога има успеси клубот,ама ќе се вратат сите од таа пуста туѓина за да биде комплет копот, поздрав до сите.
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
47
Поени од реакции
223
Не, чекаме (барем) фото извештај од последната ваша РК утакмица на 11 октомври.

Во превод, не си го мери пенисот ако ти е мал. :):D

Остај ги Лозари и Чкембари за кои етикетираш, уште не ви ги даваат Рибари знамињата старците па ќе се глупирате секоја утакмица со Викенд траума во среда? Или има страв Д да не го слечат Комити по 8ми пат пред зграда?

Прегледај го приврзокот 394325
Биди ми поздравен.
 

Attachments

Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom