Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 август 2023
Мислења
360
Поени од реакции
651
Добро и тоа што викаш “висок ризик” хахахаха
Автоматски споено мислење:


По се изгледа ќе мора да се затвори зошто стварно нема крај тоа убедување но која тема можеме да ја наметнеме
Nisto brat izgleda treba da zborime ovdeka samo za toa deka Ckembari se 20’dusi momentalno, lozari se 10 i nemaat gostovanje i site ziveat za Vardar i blalablablabla i da napolnime taka do 3000ta strana i poleka poleka na site da im se zgadi od forumov, bog da cuva forum e ostajte da si zborat site na temava slobodno, podobro da zborime za nastani koj se slucile otkolku za detski muabeti mi ja zema toplata ne se druzime vise Ckembari deka ziveele za Komiti , Komiti ne ziveele za Ckembari , i mizhi asam da ti baam po cel den
Автоматски споено мислење:

Ne mi stavajte lajkovi Ckembari i Lozari fakt e deka ste 10 20 dusi i deka ziveete za Komiti ama samoto toa pridonesuva da ne e interesno da ve zborime .!. Hihihi
 
Последно уредено:
Член од
4 мај 2019
Мислења
193
Поени од реакции
2.697
Nisto brat izgleda treba da zborime ovdeka samo za toa deka Ckembari se 20’dusi momentalno, lozari se 10 i nemaat gostovanje i site ziveat za Vardar i blalablablabla i da napolnime taka do 3000ta strana i poleka poleka na site da im se zgadi od forumov, bog da cuva forum e ostajte da si zborat site na temava slobodno, podobro da zborime za nastani koj se slucile otkolku za detski muabeti mi ja zema toplata ne se druzime vise Ckembari deka ziveele za Komiti , Komiti ne ziveele za Ckembari , i mizhi asam da ti baam po cel den
Автоматски споено мислење:

Ne mi stavajte lajkovi Ckembari i Lozari fakt e deka ste 10 20 dusi i deka ziveete za Komiti ama samoto toa pridonesuva da ne e interesno da ve zborime .!. Hihihi
Дајте му една медаља на воа деТо.
 
Член од
25 август 2023
Мислења
360
Поени од реакции
651
Член од
22 септември 2020
Мислења
152
Поени од реакции
384
дали ќе има забрана за гостински за комити и следната за фаланга во кавадарци или примате гостински
 
Член од
11 април 2023
Мислења
2.001
Поени од реакции
6.373
Komiti ke gostuvaat vo kavadarci na 17.09.Sega za sega nema zabrana i zasto i da ima stadionot gi ispolnuva uslovite za priem na gostinski navivaci.
Odlicen termin i period moe mislenje 300-350 Komiti ke ima vo Kavadarci .
 
Последно уредено:
Член од
22 септември 2020
Мислења
152
Поени од реакции
384
лозари нешто ја спукавте со митко според последната објава на стамаџиев или тоа е само негово мислење а гледам и комити од официјалниот коментирале таму
 
Член од
27 ноември 2021
Мислења
438
Поени од реакции
2.678
лозари нешто ја спукавте со митко според последната објава на стамаџиев или тоа е само негово мислење а гледам и комити од официјалниот коментирале таму
Не е тоа официјален профил на Комити.
 
Член од
2 февруари 2023
Мислења
119
Поени од реакции
629
Според мене во најлош можен период за Лозари доаѓа дербито а и општо на навивачки план Веќе скоро година ипол нижат многу лоши изданија. Али во секој случај ќе биде интересно. Да ја отвориме темата
 
Член од
22 септември 2020
Мислења
152
Поени од реакции
384
Според мене во најлош можен период за Лозари доаѓа дербито а и општо на навивачки план Веќе скоро година ипол нижат многу лоши изданија. Али во секој случај ќе биде интересно. Да ја отвориме темата
не верувам ке има бројка ради тоа што е дерби, доста се наострени на скопјани оваа сезона ипак ке биде одлично и стварно да бидат добра бројка ке има добро дерби
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom