Набројте барем пет нешта за кои сте благодарни на Господ

Член од
27 октомври 2007
Мислења
23
Поени од реакции
0
Blagodarna sum sto ni dava zdravje mene i na mojata familija.
Sto mi ovozmozuva da ziveam vo mir, kako vo zemjava taka i vnatre vo familijata.
Sto imame dovolno za jadenje i pienje.
Blagodaram sto minatata nedela mi pomogna da gi polozam site kolokviumi.
Blagodaram za celiot tek na zivotot koj vo momentov mi e super.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
za nisto
za nisto
za nisto
za nisto
i seshto sto mi dal,sto dal ova ona znaes
Znaci alal neka ti e edna mudros so ni Aristotel ja nemal. Za nisto aaaaaaaaaa. E koga ke svatite deka denes ste tuka a utre moze i da ve nema, samo gledajte da ne bide docna koga ke se setite i da se preumite.:jaj:
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Znaci alal neka ti e edna mudros so ni Aristotel ja nemal. Za nisto aaaaaaaaaa. E koga ke svatite deka denes ste tuka a utre moze i da ve nema, samo gledajte da ne bide docna koga ke se setite i da se preumite.:jaj:
Lele , jbg ke si pravam skara so Sadam i Milosevic , barem pointeresno e od rajot , so Majka Tereza ...:pos2:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Lele , jbg ke si pravam skara so Sadam i Milosevic , barem pointeresno e od rajot , so Majka Tereza ...:pos2:
Samo pazi da ne se prejades od skarata. A Majka Tereza za Pravoslavnite hristijani e samo edna obicna gresnicai eretik pred se.Ne mesajte babi i zabi, nie sme pravoslavni i toa e.:pipi:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Ati sto mislis dar od neboto ili nesto slicno. Ako ne e togas moze da bravim e znaci se som ti velis nema problemmmmmm:pos2:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Ne brat jas sum totalno trezen, ako nekoj covek se sogleda dobro samiot sebe neznaci deka konzumira alkuhol. No mozebi ti konzumiras, a na slikata ti da ne si pa me narekuvas deka pijam a ustvari ti so siseto vo race.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
хахахахахаха. невидена работа! :zable:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
mozam samo dsa kazam znam deka ne si ama da ti e sram za toa sto go pisuvas. 23 godini ne se malku zacovek da pocne seriozno da razmisluva.
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
mozam samo dsa kazam znam deka ne si ama da ti e sram za toa sto go pisuvas. 23 godini ne se malku zacovek da pocne seriozno da razmisluva.
Seriozno ..

Drugar ti ne me znaes , a misles deka zboram neseriozno , oti ne se poklopuva so tvoite stavovi ...

Koj e sega ne seriozen ....:nesum:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Rabota e sto ne samo ne ni se poklopuvaat stavovite tuku i deka nacinot na svakanjeto na del od vistinata ti e malku primitiven, neseriozen zosto se nekakao ko na sala ti odi, stoznam ti si se znaes dobro.
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Rabota e sto ne samo ne ni se poklopuvaat stavovite tuku i deka nacinot na svakanjeto na del od vistinata ti e malku primitiven, neseriozen zosto se nekakao ko na sala ti odi, stoznam ti si se znaes dobro.
Па за вистина стара 2000 години , моите сваќања не се баш стари ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom