НБА сезона 2020/2021

Кои тимови ке изборат плеј ин или плеј оф, покрај овие сигурните (ЛАЛ, ЛАК, ЈЏ, ДН, МБ, БС, МХ, БН)


  • Вкупно гласачи
    101
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 јануари 2020
Мислења
30
Поени од реакции
5
Дајте убаво стримче за НБА ? ти што ги имав за жал некако не функционитраат не ми е битно full HD 1080p битоно да не кочи и да е 720p да не е апла пиксели :LOL:
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
24.022
Поени од реакции
70.356
Се влечеа на терен Лејкерс, убава победа на моиве за лека ноќ :pipi:
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
4.707
Поени од реакции
12.046

Jankoff

ATP Expert
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.226
Поени од реакции
1.736
запазете ја дефанзивата на ЛеБрон на скок шутот на ДеМар на крај..
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
1.065
Поени од реакции
1.818
Ke se obesev ako izgubea od Lakersi. Demar e lud nacisto sezonava, pogotovo vo posledna cetvrtina, vcera imase 19.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.510
Поени од реакции
13.997
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom