Музика за време на секс

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Toreador напиша:
Inertia Creeps од Massive Attack. Најбоља песна за сех. Боља, здравје, на Шутка... :pos:

Ah Torce....mi go zema postot od usta....mislam definitivno najdobri pesni za onaduenje...Massive Attack ili Portishead....LUDNICA!
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
VirtualA напиша:
Имам едно цд - Sax for sex
:music3: :music3: :music3:

Само инструментална музика за секс, онака бавничка. А може и без музика, и онака се губам и не ја слушам ич:icon_roll
 
V

VirtualA

Гостин
FortunE напиша:
:music3: :music3: :music3:

Само инструментална музика за секс, онака бавничка. А може и без музика, и онака се губам и не ја слушам ич:icon_roll
Ако сакаш ,можам да ти го аплоадирам албумот на нет и да си го симниш :wink:
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
VirtualA напиша:
Имам едно цд - Sax for sex
With all due respect, али Сакс фор секс ми е :pov: За све е само не за секс:pos: Може евентуално да слушам нешто такво додека седам у чекална на козметичар и листам Козмо.
За секс нема боља музика од човечките восклици или евентуално нешто амбиентално да иде у позадина онака тивко, пошо ако е гласно и добро ќе ме деконцетрира ќе сакам да ја слушам музиката (или дури и да заденсам:icon_lol: ) наместо да се фокусирам на дејствието:pos: .
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
И јА сум за музика нај кеф ми е Careless Whisper---George Michael
Музиката опушта а особено песнава
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Marvin Gaye, Barry White и остало друштво се закон, ама не ми сметаат ни инструменталките!
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
da zatoa sho moze da krene atmosfera da napravi mnogu poishe nego sho ochekuvate od partnerot pesna mislam deka moze da napravi mnogu inache preferiram da slusham onaka olabaweno R&B hitchinja nekoi
 
Член од
19 декември 2005
Мислења
14
Поени од реакции
0
Za vreme na seksot so partnerkata pustam DEATH metal i uzivam
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
би рекла дека rock може да биде доста добар за време на секс...или crazy frog можда?:pos::pos::pos:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
mary_jane напиша:
би рекла дека rock може да биде доста добар за време на секс...или crazy frog можда?:pos::pos::pos:
i da se seksate u ritamot kako sto prai zapceto bim bim...:pos:
 

sinook

Rock 'n' Roll
Член од
26 февруари 2005
Мислења
218
Поени од реакции
2
Miles Davis,Barry White,Beethoven,Billie Holiday,Ella,Velvet Underground,Duke Ellington,Enigma..ima mnogu muzika...zavisi od vkusot..
 
Член од
19 декември 2005
Мислења
14
Поени од реакции
0
Abe koga ne si ja slusal ne zboruvaj znaes, prvo ti razberi ja pa posle kazi .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom