Моментално најдобрата навивачка група ✌️

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.724
Поени од реакции
2.486
"Друже", ја знаеш разликата помеѓу НГ и обични гледачи?
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.389
Поени од реакции
8.346
Не знам што се палите, тазе креиран акаунт со една цел само, а тоа е да трола на форум. Не реплицирајте и темата сама ќе си умре
Не е ни член на самата група :) Туку некој "препаметен" со дупли акаунт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom