Модни трендови есен/зима 2010/11

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.407
И еве ја колекцијата на Зара за вечерни излегувања... :)

 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
885
Од вчера се продава конечно колекцијата на Lanvin ♥ H&M во Европа.
Најбараната колекција за ова зимо, за обичниот народ. Кој не би сакал дизајнерска евтина облека нели?
Донесоа и посебни правила на купување
1. Кога ќе стигнете во продавницата добивате нараквица во одредена боја која го означува временскиот период во кој можете да купувате.

2. Имате право само на две парчиња со ваша големина.

3. Се советува да одите со пријател кој ќе чека во редот за плаќање за да можете да го искористите ограниченото време за шопинг. Ако веќе сакате да купите парче од колекцијата Lanvin loves H&M упатете се во град кој има неколку H&M продавници, затоа што колекцијата е ограничена, а бројот на парчиња минимален.

Moј фаворит :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Ама очекувам да има копии наскоро :smir:
 
Член од
13 декември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
За личности со сопствен стил и софистицираност кои знаат да го ценат најдобриот однос квалитет-цена
Познатите дизајнерски брендови на Diesel, Cavin Klein, Energie, Miss Sixty
Ул. Мито Хаџивасилев - Јасмин 52-б до зградата на Европска унија Скопје,Македонија

http://brandsoutlet.mk/
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.067
Поени од реакции
9.405
Ги има некаде низ Скопје новите гаќи на Армани што ги рекламираше Роналдо?

 

Kajgana Shop

На врв Bottom