Rebelde Way

Член од
19 август 2006
Мислења
11
Поени од реакции
0
Ејјјј најбоље серија беше млади бунтовници. Секој ден едвај чекав да глеам. Најбоље и најубав беше Пабло. Стварно закон серија. Еве ви неколку фотки
 

Attachments

Член од
28 јануари 2006
Мислења
260
Поени од реакции
2
cool girl напиша:
Ејјјј најбоље серија беше млади бунтовници. Секој ден едвај чекав да глеам. Најбоље и најубав беше Пабло. Стварно закон серија. Еве ви неколку фотки
abe deka bese najbolje serijata bese ama za pablo pa ne znam bas!jes da sum masko ama mislam deka tomas bese poubav!
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
272
Поени од реакции
1
Јас па засто во вторник и цетврток до 3Ч30 бев на англиски,и немав време,дур дојдам дома, и почнав да не идам на андлиски,и наставничкана ме отписа засо не сум била редовна еееееееееј!!!! не ми се веруе!!!! за млади бунтовници!!!!!
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Закон се младите бунтовници, кај нас тука у Аргентина нон-стоп ги репризираат.
 

~MadaGascAR~

Yeah..Whatever...
Член од
23 јули 2006
Мислења
90
Поени од реакции
1
abe gledav cat pat ama i pokraj toa sto propustav bajagi, znaev so se desava:) takvi se spanskite serii... KOga ke mi tekne deka site deca baraa u skolite uniformi ko nivnite..lol...:):)
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
serijata bese LUDNICA!!!!!!!!!! super bese navistina, sekoja epizoda ja imam gledano... poseben mi bese pablo... pravo srcence...
 
Член од
24 мај 2006
Мислења
42
Поени од реакции
2
Супер серија, редовно ја гледав, а koga можев и репризите ги гледав. Ги купив сите ЦД од нив, и имам два постери во собата.. така што секој ден ги гледам :)
 

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
OK!BESE SERIATA SE ZANIMAS TEPAS VREME JA DAVAAT PAK NA OBN
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
dav напиша:
јас мислам дека има и втора сезона од сериава или се лажам
gi isteraa nasive i dvete sezoni...koa se satira manuel pocna vtorata.pa novi likovi dojdea....nekoi si otidea...mislam ocigledno e...
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
_|Sp|DeR|_ напиша:
Сакате да ви го аплоадирам филмов?Мислам нема многу да се чека-околу 4-5 дена ќе се аплоадира + ако паѓа конекцијата(ретко паѓа ама у секој случај поминат ми е лимитот) таман за еден месец ќе биде готово:pos2:
kazi deka go imis filmot??eeeee posle idam kaj tebe...10 dvd cdinja ke ti dadum da znajs!!!
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Zakon si bese filmceto nema so, obavezno go gledav, a ako slucajno propustev nekoja epizoda ke go cekav vecerta vo 1-2 za da go gledam i drugiot den na skolo spiev na klupa :))
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.704
Поени од реакции
22.107
Bada Bing! напиша:
Да закон. Закон за уништување мозочни клетки. :ija: :ija:
Ај прават сапуници ама мораат ли и младата популација да ја трујат. Доста се бабичките. Ова мава на темелите на нашето општество... :lut: Утре некои од творците на уметност и на што било ќе се угледуваат по вакви квазитворевини.
Ја мразам серијата и се што таа значи. Некогаш младината слушала Стоунси и Битлс за да се бунтува. Денеска тоа слепо ги љуби Ребелде Геј. :nerv:
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: Мора да се стекнете со репутација пред да му ја дадете на Бада Бинг!
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Гласам за Лулу и ќерката на директорот:aplauz:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
супер си беше серијата.главно ја глеав заради МИА.топ беше девојчето.се сеќавам на првата епизода кога играше.уф уф
 

Kajgana Shop

На врв Bottom