Мечиња

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.360
Поени од реакции
28.363
спијам со пингвинче
 
Член од
8 мај 2007
Мислења
175
Поени од реакции
0
Хмм.. па ако перниче во форма на пикачу може да се нарече мече... да спијам... го добив пред 6-7 години за роденден и никако не можам да се одделам од него:smir: иако имам еден тон мечиња и срценца :)
 
Член од
6 јули 2009
Мислења
491
Поени од реакции
16
Како помала обожавав да спијам со триста такви глупости околу мене...сеа ми сметаат и ме нервираат...сеа си спијам со Хрчко, едно кученце што 'рчи, а кога го нема него си ја гушкам перницата :)
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
:nesvest::nesvest::nesvest:
не....не ми се случило и не верувам дека ке ми се случи....всушност вака кога ќе размислам подобро јас и неам мечиња....иам само една гуска на поклон што ја добив.....
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Не сум спиел со мечиња никад, али ко помал го имав Алф, ако се сеќавате на филмот и со него се излежавав. :)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Не спијам со мечиња, спијам со багер.
 
M

MIL

Гостин
Su spiel i toa so edno belo mece nogu ubavo poklon od mama :vozbud: samo edno vreme pocnav da si go naogam dole na nozite :pos2: pa veke ne me druze :nesum:
 

Самара Морган

НЕ Е ВЕЌЕ ЧЛЕН НА КАЈГАНА
Член од
24 јуни 2009
Мислења
511
Поени од реакции
33
Спијам со живо маче на стомак и со живо куче поред нозе :pipi:
Луција (мачето) и Тео (кучето)
Не сум спиела со играчки никогаш :smir:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.405
Поени од реакции
21.996
Спијам со мечки а не со мечиња...(Шала)...Спијам само со ЖИВО маченце..
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Не, и нема ни да спијам.:смајл:
Мечињата од ко сум била помала се растргнати, а дома ги чувам само тие што ми ги подариле, а на крај памет нема да ми текне да спијам со нив.Плус мразам да ми се мотка во кревет ...и така после некоја минута ќе заврши на подот.
 
D

devojcence

Гостин
ne spijam so mece ama zatoa spijam na pernice vo vid na srce poklon od deckoto :) mmmm mekicko i mirisa na nego go obozavam. a mecinja iam vo soba ama na strna se trgnati samo prasina fakjaat :) i se isto najcesto pokloni od porano.
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Спијам со мече,куче,,маче и едно перниче во форма на срце.Неописливо ми е жешко навечер ама без нив не можам да заспијам:pipi:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Имам спијано кога бев мала со едно кученце кое многу си го сакав...всега ми стои на рафт и никогаш нема да го фрлам
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Јас како мал си спиев со Пикачу!!!!!!!!И сеуште го чувам.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
си спијам сама на кревет, и понекад кога ќе ми се убаци мачето(хитлер) без да го осетам спијам со него...
иначе тоа спиење со мече го сметам за многу лигава работа:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom