Метла за Грците

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
2 грама мозок се премногу за тебе , да имаш малку достоинство и да си човек ке дојдеше на мсн и ке се извинише за гомнениците што ги напиша.Јас не сум бил најдобар бранител , ти ме потегна да спомнам воопшто дека сум бил во војната, камо среќа да ја немаше .Срам и грев е да пишуваш за некои 5 евра , барем према тие кои не земаа ни банка од државата а дојдоа од п.си материне , него парите ги оставија да се поделат за тие што немаат.Ти си срам за Македонија полутатарине .:kesa:
И со тоа се согласувам,камо сите “срамови за Македонија“ да бидат како мене,ќе нема потреба од препукување вака по форуми.Инаку во предходниот пост ти оддадов признание дека си најголемиот бранител на Македонија,човек со срце на лав,вистински Македонец од Шведска која не е толку блиска како Татаристан.:toe:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.666
Поени од реакции
5.349
И со тоа се согласувам,камо сите “срамови за Македонија“ да бидат како мене,ќе нема потреба од препукување вака по форуми.Инаку во предходниот пост ти оддадов признание дека си најголемиот бранител на Македонија,човек со срце на лав,вистински Македонец од Шведска која не е толку блиска како Татаристан.:toe:
Сите ако се како тебе, свршивме работа..Сега ќе работев како шанкер во Варна Бугарија :vozbud:
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Сите ако се како тебе, свршивме работа..Сега ќе работев како шанкер во Варна Бугарија :vozbud:
Па ќе беше барем подобро платен одколку сега како шанкер во бифето на ДПМНЕ.:smir:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.666
Поени од реакции
5.349
Па ќе беше барем подобро платен одколку сега како шанкер во бифето на ДПМНЕ.:smir:
Ама немаше да бидам Македонец, ќе бев фалсификуван бугарин:toe:
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Ама немаше да бидам Македонец, ќе бев фалсификуван бугарин:toe:
Чисто и сега се сомневам дека не си станал “Б`лгарски происход“ како што барем 90% од бифето на ДПМНЕ станаа.:toe:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.666
Поени од реакции
5.349
Чисто и сега се сомневам дека не си станал “Б`лгарски происход“ како што барем 90% од бифето на ДПМНЕ станаа.:toe:

Јас сум МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОД, и не се тепам да фалсификувам односно земам пасош на Бугарија..За разлика, од некој, кој под перница го чува пасошот фалсификат, а на форум главен експерт се прави..
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192

Јас сум МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОД, и не се тепам да фалсификувам односно земам пасош на Бугарија..За разлика, од некој, кој под перница го чува пасошот фалсификат, а на форум главен експерт се прави..
Секоја чест,на таквите како тебе,вие сте вистинските херои на Македонија,без вас ќе бевме никој и ништо,оти сега сме ептен важна алка во синџирот за “метлари“.:toe:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.666
Поени од реакции
5.349
Секоја чест,на таквите како тебе,вие сте вистинските херои на Македонија,без вас ќе бевме никој и ништо,оти сега сме ептен важна алка во синџирот за “метлари“.:toe:
:svirisi:Метлари?Па подобро да бидиме сите метлари ама МАКЕДОНЦИ..А не експерти а од друга страна фалсификат бугари..Оцени си сам, ебаго..
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
:svirisi:Метлари?Па подобро да бидиме сите метлари ама МАКЕДОНЦИ..А не експерти а од друга страна фалсификат бугари..Оцени си сам, ебаго..
За Метлари сигурно е дека бевме и ќе си останеме ама за Македонци е дискутабилно,со оглед на фактот дека премиерот ептен обожава да се слика со она FYRO или БЈР пред Македонија,ебаго.:toe:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.666
Поени од реакции
5.349
За Метлари сигурно е дека бевме и ќе си останеме ама за Македонци е дискутабилно,со оглед на фактот дека премиерот ептен обожава да се слика со она FYRO или БЈР пред Македонија,ебаго.:toe:
Јас ќе си останам засекогаш Македонец,сите кинези да се направат, јас ќе си бидам Македонец..А зошто ти не направиш една фотка со твојот бугарски пасош?Или само за другите си кажуваш..И во јајцето влакно ќе најдите, а не се гледате вие прво себеси..Твојот идол БЦ го продаде името, неговиот идол К.Г. ни тури солта, а ти како внук ќе не напрајш сите фалсификувани бугари, ебаго
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Јас ќе си останам засекогаш Македонец,сите кинези да се направат, јас ќе си бидам Македонец..А зошто ти не направиш една фотка со твојот бугарски пасош?Или само за другите си кажуваш..И во јајцето влакно ќе најдите, а не се гледате вие прво себеси..Твојот идол БЦ го продаде името, неговиот идол К.Г. ни тури солта, а ти како внук ќе не напрајш сите фалсификувани бугари, ебаго
Мојот идол е Филип а не Б.Ц.,а јас нема што да ве правам кога лидерот Гвујо со избор на кадри и шефови на кабинети во централниот комитет подобро од мене ќе ве насочи во вистинската проБугарска насока,онаа која и не е толку многу фалсификувана.Ќе се испотепате за да ги достигнете дострелите на Доста,Протуѓер,Тодоровски и слични Македонци.:toe:
 

YuZe

Sic Semper Tyrannis
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.384
Поени од реакции
1.256
За тоа со метлата секоја чест на организацијата. Така треба, малце да видат луѓето што ни прави ѓупско-нацистичката пропаганда.
 
Член од
27 мај 2008
Мислења
1.025
Поени од реакции
41
мци има и нови иницијативи,ќе бидете известени за наредните чекори,поздрав
 

Kajgana Shop

На врв Bottom