Месечево гласање тема број 141

Најмесечина?


  • Вкупно гласачи
    35
  • Гласањето е завршено на .

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
4.789
Поени од реакции
7.556
Браво бе коцка :) Се мислев меѓу декио и бијонс. Таа на бијонс ја бирам, зашто е едина дење сликана, и јасно излегла месечинава.
 

Борат

Сагдиев
Член од
22 јули 2019
Мислења
31
Поени од реакции
24
За симнати слики од интернет, не гласам.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.791
Поени од реакции
5.521
За симнати слики од интернет, не гласам.
Покажи дека се од интернет и ќе бидат елиминирани ;)
Автоматски споено мислење:

За симнати слики од интернет, не гласам.
Покажи дека се од интернет и ќе бидат елиминирани ;)
Среќен пат каде и да одиш :)
бев до Охрид, се враќав назад :) ама фала
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.730
Поени од реакции
26.464
Што? Јас водам? Нема шанса, ајде гласајте за другите :))
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.791
Поени од реакции
5.521
Сега имам нет после не се знае. Ја користм оваа прилика да го прогласам @Acid за победник и го ствам натпреварот во мирување во август. Се гледаме последната недела од август или првата од септември со нови теми и нови фотки.
Убав одмор на сите ;)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.893
е да де, ТИ имаш или немаш Нет, па сега колективен форумски одмор?
Не може! Протестирам!!! :Кезец:
Темата фото напреварот ќе функционира, со колку со толку членови! :)
ТАКА ДА... @Acid доколку не постави нова тема ( а се изјасни дека не сака) уште еднаш да ја потврди предходната изјава, па тема ќе постави вториот по ред @Dekio 7 ! :X3:
За симнати слики од интернет, не гласам.
...за да се набеди некого, треба да се докаже инаку останува да си само провокатор! :sneaky:
 
Последно уредено од модератор:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.791
Поени од реакции
5.521
е да де, ТИ имаш или немаш Нет, па сега колективен форумски одмор? што не „ја затвори темата“ ма ?? :pistoldz:
Не може! Протестирам!!! :Кезец:
Темата фото напреварот ќе функционира, со колку со толку членови! :)
ТАКА ДА... @Acid доколку не постави нова тема ( а се изјасни дека не сака) уште еднаш да ја потврди предходната изјава, па тема ќе постави вториот по ред @Dekio 7 ! :X3:

...за да се набеди некого, треба да се докаже инаку останува да си само провокатор! :sneaky:
Значи знаев дека се заебав што прво не се консултирав со тебе. Ама јас, исто како што правеше и лет кој што толку го спомнуваш, ја ставам темата на одмор
Оди избањај се и ти :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.893
Значи знаев дека се заебав што прво не се консултирав со тебе. Ама јас, исто како што правеше и лет кој што толку го спомнуваш, ја ставам темата на одмор
Оди избањај се и ти :)
Се договоривме со @коцка да пробам да продолжам со натпреварите ако воопшто има некој што ќе сака да си игра со мене. Следната тема ќе ја зададам јас во недела вечер! Спремајте се :)
П.С:
...се бањам секој ден! :цицки:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.893
@Acid _е како победник на темава...плизззз постави нова тема! :cuc:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.198
Поени од реакции
4.893
Ти препуштам тебе овој пат :)
... ете главниот ми препушти мене,
а јас го повикувам вториот по број на гласови @Dekio7 да отвори тема, со амандман заверен на нотар, МОЖЕ да дадеш тема, доста идеш во кладилница, пари не добиваш! :bance:
 
На врв Bottom