Машки фризури/интересни фризурчиња !!

Член од
7 јули 2010
Мислења
32
Поени од реакции
0
Јас барам помош со мојата фризура незнам што да правам со неа а сакам нешто ново ставајте слики/предлози за мојата а можеби и ваша фризура - оданапред ви благодарам
 
Член од
6 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
3
kako sto gledam mnogu deca se sisale dvojki.Mavni se i ti dvojka ili cetka.
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
32
Поени од реакции
0
Моментално имам фруизура како првата.но сакам нешто да сменам други предлози ве молам патем Let 3 има многу интересни фризури :D лике за неговта трета слика :D
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Хаха, ако испробаш некоја од фризурите на Лет 3 можни се два исходи или не луѓето ќе им бидеш интересен и ќе те гледаат или ќе бегаат од тебе хаха (шала)
Бај д веј првата фризура од овие што ти ги предложив ми е најубава, нема потреба да ја менуваш
 
Член од
6 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
3
Different-Mens-Short-Haircuts-for-Winter-2010.jpg sakam da se sisam vaka ama ne znam kako da mu objasnam na berberot...
 
Z

ziko bt

Гостин
Хаха, ако испробаш некоја од фризурите на Лет 3 можни се два исходи или не луѓето ќе им бидеш интересен и ќе те гледаат или ќе бегаат од тебе хаха (шала)
Бај д веј првата фризура од овие што ти ги предложив ми е најубава, нема потреба да ја менуваш
можи друга фризура поубо ке му седи мој совет е летово да се пробаш со кец или двојка па на крај краева ако не ти седи за коса се работи - ке ти порасни
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
у задњо време оваја ми прави мерак
21661453.jpg
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
32
Поени од реакции
0
епа брат земај си копир хехе
инаку сакам некоја по кул фризура плс дајде други примери :D
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
епа брат земај си копир хехе
инаку сакам некоја по кул фризура плс дајде други примери :D
Прогуглај малку де! Пиши men's hairstyles милион ќе најдеш!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom