Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.848
Поени од реакции
26.444
Сериозен си за ова ?
Па тебе на што ти личи ова?
Цркнете сви по ред цела влада да скинете. Да се серем на ебаната членска од 2005та што ја имам, мојот глас не го добивате веќе. Удрете по нас пак, ако не можете на Албанците удрете трпи македонче додек не пукне наеднш.
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Па не сме пробале, досега пробувавме на мирен начин со простување и очигледно е дека тој начин не иде, сега е на ред да ја испробаме другата страница.
--- надополнето: 13 април 2012 во 18:13 ---

Ги истепала полицијата Радишанци.
Е сега имам еден амблем на полицијата, ќе го запалам и ќе сликам
 
Член од
23 февруари 2012
Мислења
464
Поени од реакции
285
Сочуство до семејствата на загинатите .

Не мешајте Албанци , Роми , или што друго . Чекајте пред да си коментирате 75 страници ..

R.I.P. ! :(
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Македонија - земја каде што секој криминалец е претставник на цела етничка заедница.


П.С. Не се палете на се што ќе прочитате по интернет, повеќето на темава или по интернетов се само напалени деца. Нека не ни креираат мислење некои деца.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
192
Поени од реакции
22
Samo sakam da go kazam moeto mislenje za groznoto ubistvo i nema potreba nikoj da mi replicira
toj (tia) sto go izvrsile ova ubistvo bi trebalo da imat psihichki problemi,
Se nadevam deka ubiecot-ite ke se najdat sto pobrgu,
stvarno zalosno ,tragichno za semejstvata na ubienite ,tolku mladi deca da umrat vo najranata mladost zalosno,
SOCHUVSTVO :(
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
105
Поени од реакции
94
Па тебе на што ти личи ова?
па еве пробувам да отворам некој сајт да видам некое инфо... мада знам дека не е многу релевантно а у претходните страни не прочитав таков пост дека полицијата почнала да не тепа, ако е дојдено и до тоа да ти се плукнам у државата.
 
Член од
14 декември 2007
Мислења
3.271
Поени од реакции
708
Па не сме пробале, досега пробувавме на мирен начин со простување и очигледно е дека тој начин не иде, сега е на ред да ја испробаме другата страница.
.
Ne ja biva taka ..uste poveke zacrneti Makedonski i Albanski familii , uste poveke omraza ...
Resenie ima ...ama na dolgorocni pateki ...ne podelija na nacii, na hristijani i muslimani, na bogati i siromasi , na uspesni i neuspesni i sega si igraat so nas.Bilo koja Mkaedonska familija da posvoi albance - bebe toa ke stane najgolemiot Makedonec;)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
И повторно никој од МВР нема да превземе одговорност за хаосот што се случува заради нивната неспособност и лицемерие.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Македонија - земја каде што секој криминалец е претставник на цела етничка заедница.


П.С. Не се палете на се што ќе прочитате по интернет, повеќето на темава или по интернетов се само напалени деца. Нека не ни креираат мислење некои деца.
Јас тоа го зборам последниве 25 страни навака,ама не гледам некој да преземе нешто околу тие деца мажишта
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.848
Поени од реакции
26.444
Ne ja biva taka ..uste poveke zacrneti Makedonski i Albanski familii , uste poveke omraza ...
Resenie ima ...ama na dolgorocni pateki ...ne podelija na nacii, na hristijani i muslimani, na bogati i siromasi , na uspesni i neuspesni i sega si igraat so nas.Bilo koja Mkaedonska familija da posvoi albance - bebe toa ke stane najgolemiot Makedonec;)
Може ќе има повеќе омраза, ама па како се рекло, стравот лозјето го чува. Кога ќе знаеш дека ќе ти вратам, ќе се замислиш три пати пред да ме удриш.

Мора реакција и мора да се случи народ, ако сакаме да не сватите сериозно. Повикот на мир заврши. Тоа што се случи во Зајас во 1944 донесе мир и соживот 55 години. Време е да се повтори.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom