Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Од што знам 2ца од момците...причината ке видите утре која е и сигурен сум дека ке се каете што јадете гомна пред време...ама тоа е македонче дебил битно гомна да изеде
Па кажи де...какви биле , што правеле што како е чим знаеш....
Никој не помисли на крвна освета?
Тоа ќе биде најстрашна верзија....би се променила цела држава од утре
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Не верувам,пошо тие 5 души мислам еден со друг не се крвно поврзани.
Не ме свати, на меѓуетничка основа. Како што без никава причина го убија дечкото што играше кошарка во тетово. Сега само нагаѓаме, ама мора сите теории да се испитаат во истрагата.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Од што знам 2ца од момците...причината ке видите утре која е и сигурен сум дека ке се каете што јадете гомна пред време...ама тоа е македонче дебил битно гомна да изеде
Брат сочувство ..... ме интересира чисто што била работата - ако не е за во јавност - слободно сподели во инбокс ....


Мене искрено ми е жал што се убиени млади деца а уште повеќе начинот на кои што се убиени ....да ти ебам времињата во кои што живееме.
 

SSL

Член од
5 април 2008
Мислења
89
Поени од реакции
4
ќе ти пишам у инбокс сеа
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Подобро да не ви ја кажувам причината што ја дознав јас зашто уште толку ке се чудите сите. Прекинете да се праите паметни сите дека несто знаете , дека било бело, дека силувале жени,сестри дека вртеле брзи пари и такви глупости.
E добро де,штом веќе се “пофали“ дека ја знаеш причината,пиши тука,вака или така ќе се дознае,подобро порано отколку подоцна.
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Подобро да не ви ја кажувам причината што ја дознав јас зашто уште толку ке се чудите сите. Прекинете да се праите паметни сите дека несто знаете , дека било бело, дека силувале жени,сестри дека вртеле брзи пари и такви глупости.
Брат сочувство ..... ме интересира чисто што била работата - ако не е за во јавност - слободно сподели во инбокс ....


Мене искрено ми е жал што се убиени млади деца а уште повеќе начинот на кои што се убиени ....да ти ебам времињата во кои што живееме.
Исто и на мене,мисламако е за споделуање :)
 
М

Мартин`

Гостин
Подобро да не ви ја кажувам причината што ја дознав јас зашто уште толку ке се чудите сите. Прекинете да се праите паметни сите дека несто знаете , дека било бело, дека силувале жени,сестри дека вртеле брзи пари и такви глупости.
Кога веќе почна кажи де.. и нормално дека ние ќе си шпекулираме на форум, а што било навистина ќе си испитаат надлежните.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не ме свати, на меѓуетничка основа. Како што без никава причина го убија дечкото што играше кошарка во тетово. Сега само нагаѓаме, ама мора сите теории да се испитаат во истрагата.
Нема шанса да е тоа,немаат толку големи јајца овдешниве за тоа да го напраат.
А тоа во Тетово што беше е сосема друга приказна.
 
Член од
25 октомври 2011
Мислења
663
Поени од реакции
719
Подобро да не ви ја кажувам причината што ја дознав јас зашто уште толку ке се чудите сите. Прекинете да се праите паметни сите дека несто знаете , дека било бело, дека силувале жени,сестри дека вртеле брзи пари и такви глупости.
Пиши сега овде на сите да не те испамираме у инбокс.
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
Ние овде демек кој не еба, да не троламе и јас и сите најпаметно ако знае некој нешто нека кажи овде....дечко пиши овде, и да се зачудиме, од ова повеќе не би се зачудиле што наеднас 5 деца се убиени, причината ни фали на сите највеќе овде.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom