Марс 2009

  • Креатор на темата Паган-др
  • Време на започнување

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Па не гледате ли дека кој се врти на А1 односно на Ексклузив беа и ваму...

Нокаут пред некој ден основале асоцијација на македонски пеачи со Ивана и Ненад (од А1 Ексклузив), биле и ваму, па сега Франц го земал и RPM и цело време на А1 Ексклузив ке го фураат тоа.

Сител си тера своја шема, А1 своја па не е чудно да видиме и нешто слично вакво и од Сител.

Едноставно жртви сме на борбава мегу А1 и Сител.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
А да Полна месечина браво се сложувам,Африка?Јас првпат и ја слушав.Тие Нокаут сериозно не знам што изведуваат.А за Сањичка те молам немој,имам пишано кај нејзината тема:)
Океј де...не земајме буквално за се(мислам за Сања, песната и мене ми се допаѓа иако пред некој месец мислам ја издаде и не знам колку беше слушана по радијата). Ама ете и ти се сложуваш...Убаво вели членот над мене, Све е сведено во битка А1 vs Сител или со други зборови Република vs Јованов Рекордс...
 
Член од
1 октомври 2007
Мислења
57
Поени од реакции
2


- Од „М2“ ни објаснија дека Ламбе има концерт по неколку дена и дека не треба да се појавува на фестивал. Јован, Елвир и Слаткар беа во конкуренција, но тие имаат неразјаснети односи со ТВ „А1“ и тоа беше нивниот одговор. Менаџментот на Каролина смета дека таа не треба да настапува на македонски фестивали - вели Димитриевски.
на нашите ѕвезди им е понижување да настапат на македонски фестивал... исто беше и лани... така да целата статија на бекстејџ паѓа во вода...

позз до дијаманте можеби таа ќе ја убеди да се појави каролина на фестивал...
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Каролина не настапува на макеоднски фестивали, нема што да се енува нечија одлука. Зар еден бренд како Каролина, Калиопи да настапат на иста сцена со милион дебитанти и новопечени имиња?
 
Член од
1 октомври 2007
Мислења
57
Поени од реакции
2
Каролина не настапува на макеоднски фестивали, нема што да се енува нечија одлука. Зар еден бренд како Каролина, Калиопи да настапат на иста сцена со милион дебитанти и новопечени имиња?

можно е да им се срони бисерот така, или пак да се види дека публиката повеќе ги саката милионте нови имиња па после 300 скандали да настанат....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom