Мала е за тебе ако...

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.663
Поени од реакции
9.255
"Народна" (со топка), "граница" (со ташни), "долга магарица", "јанино", "џамија" (со камчиња) , "сервис" (на паркинг пред зграда), "плочка"...итн. "Ластик" знаев да играм а не само да стојам и влечам.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.832
Поени од реакции
23.346
Ако не го фатила интервјуто на првите македонски травестити Циган(к)ите Сабина и Елвира кај Анета Кочишки во емисија. Пионер(к)и во ЛГБТЌУФХЦЧЏШ пред тоа да биде кул.

Исто и Амди Бајрам во емисијата за еротика и секс Ин Витро со Маја Синадиновска.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom