Мак баскет плеј оф

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
Ако за ова се однесува на нас:


Кога ќе имате ваква екипа

http://img247.imageshack.us/my.php?image=dsc00250dl4.jpg

http://img409.imageshack.us/my.php?image=dsc00251yh2.jpg

Кога ќе имате вакви резултати со вакви тимови

http://i28.tinypic.com/w9eb87.jpg

Кога ќе осетите ваква атмосвера и ваква утакмица за која збори уште цела македонија




ЌЕ ПРАИМЕ МУАБЕТ.


Нашето пак ќе си дојде.
oni moze nema da imaat no nie ke imame :jaj:
 
V

Viktoranius

Гостин
Не се фали со резултати пред 15 и повеќе години. За Критичар !

Лозарче можеби ќе имате за 5-6 години. За овој над мене !

Пенал за Барселона шутира Месиии и води Барселона 1-0. хаха
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
важно мзт направиле нешто а струмица што една титула и...нормално навивачите на мзт се гордеат со тоа а струмица никад нема да го направи тоа што го направи мзт со оглед на кошаркава денес што ни паѓа ај ме мрзи да пишувам
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Не се фали со резултати пред 15 и повеќе години. За Критичар !

Лозарче можеби ќе имате за 5-6 години. За овој над мене !

Пенал за Барселона шутира Месиии и води Барселона 1-0. хаха
Знаеш што.Уште 5 сезони да имате ваква јака екипа( а нема да имате ) и уште 5 сезони МЗТ да има ваков мизерен тим нема да ја достигнете таа слава.А ич да не зборам на навивачки план.На полуфинале 20 души....Може да сонувате само дека некогаш ќе го имате тоа што го има МЗТ како клуб...
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ma oni nemozat ni da sonuvaat takva ekipa i takvi uspesi
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
ma oni nemozat ni da sonuvaat takva ekipa i takvi uspesi
Барем имаме шампионска титула, џабе ви е толкаво постоење кога немате титула. Секоја ви чест за славата со Реал Мадрид, и за навивањето, ама за другото не зборувам.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
e pa vie koga ke gi tepate evropskite sampioni da mi se javite, togas mzt koga gi tepaa real madrid bea evropski sampioni a ne da mi se falite so edna titula u domasno prvenstvo so nikakov kvalitet
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
e pa vie koga ke gi tepate evropskite sampioni da mi se javite, togas mzt koga gi tepaa real madrid bea evropski sampioni a ne da mi se falite so edna titula u domasno prvenstvo so nikakov kvalitet
Ок де го победиле реал пред 150 години, и сега со тоа ќе се правдате што денес сте многу слаби! Кога сте слаби.. слаби сте..
А вие кога ќе ја тепате на Струмица 50 разлика? :pos:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
BAREM MALKU DA SE METNESE NA NEGO...
Абе Торко, доста изиграваш полицаец на темите на баскет фан клуб. кажи ми кога не сум бил реален во однос на вашето навивање, знам дека сте најјаки во Македонија во тој поглед, ама и за тимот кој го имате да бидеме реални, реков во еден мој пост бравос и алал да ви е за тоа како сте ја претставиле Македонија на кошаркарски план, ама кога ви реков дека немате шампионска титула во Македонија велите дека Струмица станала шампион во клошарска лига, епа реалноста е дека вие сте шести во клошарската лига (според вас). и ме интересира кога ќе победите некој тим со 50 разлика на негов терен. Сетете се Струмица што ви направи во Јане Сандански.

а уствари ја па на тебе најдов да објаснувам, ај ој глеј клипови од пред 20 години.
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
a pa ti kazi mi ja koga ne sum bil realen i ne sum ti kazal deka strumica ima mnogu pojaka ekipa od mzt...ako ti nekoj drug rekol za klosarka liga deka bila strumica najjaka ne mi zbori mene zbori mu na toj so ti kazal a za toa deka ne tepavte so 50 nemoj mnogu da se falis ima mnogu ekipi so go jadele 50ce pa nikomu nisto
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
a pa ti kazi mi ja koga ne sum bil realen i ne sum ti kazal deka strumica ima mnogu pojaka ekipa od mzt...ako ti nekoj drug rekol za klosarka liga deka bila strumica najjaka ne mi zbori mene zbori mu na toj so ti kazal a za toa deka ne tepavte so 50 nemoj mnogu da se falis ima mnogu ekipi so go jadele 50ce pa nikomu nisto
абе зборот ми беше за нашата лига, Атанасе токму за тоа беше реален, а ти ми велиш барем и јас да сум бил реален, друг пат читај и памти подобро. џабе ви е историјата (таа поминала) гледајте ја сегашноста. немате титула, и сега сте 6-ти во таа никаква лига. Не го менувај текот на муабетот, а уствари и овде нека преќине.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom