Македонски несовесни возачи

L

.Lost Angel.

Гостин
Најдов некои слики на нет од овие Македонски несовесни возачи и ако имате вакви слични слики за тролање постирајте ги тука :D
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpgВИА
--- надополнето: 22 септември 2012 во 15:57 ---
Инаку мене ми е no.1 Оној џандарон што го мие комбено со црево на сред улица :pos:
 
Член од
25 април 2009
Мислења
359
Поени од реакции
132
Ова црвеното мондео, ај го паркирал го паркирал, ама барем в ѕид да не го закачел, ама толку му се способностите :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
80.735
Поени од реакции
179.243
Вториов тревник е ко диви свињи да се тепале . Којзнае што праел овој
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.400
Поени од реакции
16.684

Скутерот на чичко полицаец, возилото шо го запрел, а и црвената кола пред неговиот скутер :)

Кацига


Од оваа тема.


^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
ohridnews.com
Oвде и знациве се нејасни...паркинг за инвалиди и забрането паркирање и запирање знаци на 2 метри растојание :confused:

Исто и овде...паркингот е тротоарот?

^ ^ ^ ^ ^ ^
Нова Македонија

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^
Вечер???


На прв поглед, прекрасно обележено паркирлиште пред кафаните прекопат фк. Треска


Но кога ќе се повлечете ќе видите дека пешачката патека удира во коли


Некој и од вашиот двор еден ден ќе си направи паркиралиште
Пост од build.mk
 
На врв Bottom