Македонски Натприродни суштества

Дискусија во форумот 'Мистерии' започната од Ksantija, 5 ноември 2017.

 1. redfogv

  redfogv Замислена

  Член од:
  10 мај 2017
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  178
  Јас разбирам дека не се согласува со мене,а и не мора да се согласува.Но,тешки навреди не се во ред.
   
  На Nekojx му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ska Maniac

  Ska Maniac Бараба

  Член од:
  2 октомври 2013
  Мислења:
  3.428
  Допаѓања:
  3.217
  Ovaa kniga e ``Vampirite vo makedonskiot folklor`` ? Edna siva so crven naslov na koricata ?
   
  На Ksantija му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: