Македонска мафија

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
А може ли темава во канта?
Неможе. Има уште мафијаши по Македонијава. Ке ставиме на некои други. И доста со тоа - Не е таков добар е. Гајле ни е. Ние гледаме како се сликал и крај. Тоа го оценуваме. И ,да, можеме да критикуваме кого стигнеме зашто тоа го можеме. Кој му е крив што ставил такви слики на кого било.
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
47
Поени од реакции
2
Неможе. Има уште мафијаши по Македонијава. Ке ставиме на некои други. И доста со тоа - Не е таков добар е. Гајле ни е. Ние гледаме како се сликал и крај. Тоа го оценуваме. И ,да, можеме да критикуваме кого стигнеме зашто тоа го можеме. Кој му е крив што ставил такви слики на кого било.

Какви слики ставил негова работа, а мафијашите по Македонијава нека си водат живот каков шо сакаат нема шо вие да им се мешате...

па ке речам... темава само за во канта е... оти некој отвара теми само за да се види дека има нешто направено на форумов
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
4
Поени од реакции
1
nema so da kazuvam ponatamu PINKI si go kazav svoeto i ponatamu nema so da objasnuvam..SVABa mozes da se vadis kolku sakas ali toa e ,nikoj ne mi e kriv toa so gi staviv slikite,samo slikite nemaat ama blaga veza so "mafijasenje" ali koj ve e*e!

Ps:ic k*r ne me boli so napishavte zamene i so mislite,kazav so imav pa sea vashe e dali kje jadete go*na po cel den od so nemate so da pravite ili kje brkate pi*inja!......:nesvest:pozzdrav i prodolzete so jadenjeto trici!

mare ne se obiduvaj da im objasnuvash,ne vredi...
 
Член од
2 јануари 2009
Мислења
54
Поени од реакции
1
haha voa ne se mafijasi c c c c zabeguva mladinata se slikaat so pistoli na voda i stavaat sliki na hi 5 i se praat ,,mafijasi'' ama za mene se SELJACI
 

GrD

Член од
27 октомври 2008
Мислења
289
Поени од реакции
5
haha voa ne se mafijasi c c c c zabeguva mladinata se slikaat so pistoli na voda i stavaat sliki na hi 5 i se praat ,,mafijasi'' ama za mene se SELJACI


hehe seljaci.
ovie gospod znae doma so sto gi ranele ama definitivno ne so leb :P.
poise mi licat na gej pedercnija ili nesto izvrteno :).
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
nema so da kazuvam ponatamu PINKI si go kazav svoeto i ponatamu nema so da objasnuvam..SVABa mozes da se vadis kolku sakas ali toa e ,nikoj ne mi e kriv toa so gi staviv slikite,samo slikite nemaat ama blaga veza so "mafijasenje" ali koj ve e*e!

Ps:ic k*r ne me boli so napishavte zamene i so mislite,kazav so imav pa sea vashe e dali kje jadete go*na po cel den od so nemate so da pravite ili kje brkate pi*inja!......:nesvest:pozzdrav i prodolzete so jadenjeto trici!

mare ne se obiduvaj da im objasnuvash,ne vredi...
:vozbud:Вау ме просветли.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
ееее деца деца да знаи учителката што правите... наместо да пишите домашно и учите стихотворбата од читанка, се глупирате на интернет.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
ako imam sharpa na vrat? mafijas sum? ili pa ako imam sukanici na glava isto sum mafijas norkaman ili ulicar.
da tocno e jas sum tipot so sharpata i ne se sramam od toa...komentarite nemi znacat nisto,nikogas ne sum rekol deka sum mafijas nitu pak nesto slicno,ne se mavam vo vena i nemam pistol! me boli ku*ov so mislite zamene,mozete da jadete gomna kolku sakate ama toa nema ni malku da mi nasteti ,go ziveam sonot.! Pravam programi za marketi,biblioteki,ordinacii,knizarnici i ostanato imam 15godini.gemidzii drugar ti sigurno si nekoj ljubomoren kopiljak,pa sega jades gomna po forumi.AAa cekaj mi tekna serko eden vidi si go imeto si se pishal pinki(pinki1991@hotmail.com) na msn(nekoj od filmot rane go vikaa taka) i cekaj serko eden jades gomna zamene hahahahha so sum stavil sharpa...Eeeee doeka ima vakvi seljaci kje ima koj da se smee....Abeee ti si nashol da jades gomna zamene,prvo vidi si go imeto vidi si ja facata zaprashaj se koj NAVISTINA SI,pa posle pishuj po forumi i jadigomna za lugje koj NE ni gi znaes....

Gimidzii ti si od onoj tip na lugje so po cel den sedat i drkaat pret monitor na faci,a posle jadat gomna za niv.ai batali toa

Ps:da imam use nesto da dodadam do ace_svaba i ti si se pisal SVABA haha i ti si vajda od Germanskata mafija svabite znaes...,a jades gomna zamene oh lelel... i za kraj do viktoranius..ne se reklamiram deka sum mafijas nitu nesto slicno,NIKOGAS NE SUM REKOL DEKA SUM MAFIJAS pod slikata pisuva noFo Fotce cisto si staviv sliki na prijateli toa e...Ali gledam deka gemidzii e tolku zabegan so uste gi ocenuva lugjeto po izgledot...

Ps2: Odi proshetaj malce nadvor neka te fane vozduh - vidi kako izgledaat lugjeto i kakvi stilovi imaat,posle doj i jadi trici.....Kje mi bide milo ako vlezes vo 21 vek..
Auuuuuuuuu jeboteeeeeeeee kolku si kontradiktoreen! Ne mi se verue choveche!
Da ne ti navleguem sea u detali..da ne ti gi potenciram retardiranite stvari u postovive...




Ne..nemozam da izdrzam...
Vikash deka si haker ili programer ili w/e...ali zatoa neznaesh da stavash zapirki i tochki i da pochinjash rechenici so golema bukva?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom