Македонска мафија

Smoke_a_lot

НЕСОПИРЛИВ
Член од
16 март 2008
Мислења
707
Поени од реакции
63
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.939
Okej, сликите од хајфајф ремет ги префрли во нова тема?
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.276
Поени од реакции
1.494
Мафија Тетовчанка не е ни приближно уфилмана како типцине горе со пиштоли, со генста работи, мускули и ланци :helou:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.670
Поени од реакции
21.224
Аааа Кристијан Голубовиќ и Ране ги направи вака децава. Ебате уфилманите сељаци.
 

slobbo

LoneRyder
Член од
16 ноември 2008
Мислења
1.686
Поени од реакции
583
Аааа Кристијан Голубовиќ и Ране ги направи вака децава. Ебате уфилманите сељаци.
е да прв пат кога го даваа Ране у кино одма почнаа да се шутираат копиљаците низ скопје нешо у филм јас сум мафијаш...

абе фациве на сликиве се опасни :)...
ај бре шо се дешава со светов...
пола пиштолите им се пластични ало!!! :pos:
иначе заборавив дека секоја будало што има 50-100еура може да има пиштол...:tapp:
а за ланците да не зборам:tapp:... ај доста од мене иначе можам да ги реметам до сабајле ама тоа ти е ’ДЕМОКРАТИЈА’ секој може да прави што сака...
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.165
Поени од реакции
690
Сликава:
:uvo::tapp::uvo::tapp::uvo::tapp:

:seubiva:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom