Македонијо, ште умра за теп!

Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Кој и да е пичкава нека се јави било каде и јас лично Младеновски Горан ќе се разберам со него.Ете така.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Замисли ова како и го прават на баба ти, пред твои очи.
не сакам ни да замислам, оти доволно се изнервирав и за оваа женичка.
не сакам едно исто да повторувам.
кој сфати, сфати........
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.850
Поени од реакции
5.168
не сакам ни да замислам, оти доволно се изнервирав и за оваа женичка.
не сакам едно исто да повторувам.
кој сфати, сфати........
Значи не споредуваме две работи, искажуваме реакција на нешто сосема нечовечки, што го прават врз немоќно лице.
Дај мене нека дојде да ми потура пиво на глава. :mad:

Sorry mate, не мислев да ти се сипам или нешто, сите сме згрозени.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
овие морони се гледа дека се страшливци во душа.
ако имаа муда ова ќе му го направеа на некој батка од 200 кила, а не на баба која си ги пасе козите.
сметам дека не се доволни јаки ни психички ни физички за да извршат убиство (како тоа кај езерото)
ова ти е куче што лае ама не каса.
само реков дека не може да се спореди убиство на 5 лица, со обично прскање некого со пиво.
како и да е, камо да ги најдат и да си ја добијат заслужената казна

Нормално дека не може, но и тие таму, убијците, убија лица кои беа невооружени, доста помлади и понемоќни, без никаква причина.
Ако овој случај го ублажуваме ,,со има и пострашно,, тоа ,,пострашно,, ќе стане секојдневие, па можеме да си направиме една македонска Discovery ID.

Можеби и јас ова премногу лично го доживувам, едноставно баба ми прва на памет ми падна, ми падна на памет дека е ова нечија баба и некој ја сака колку јас мојата, дека е жена која одамна треба да се одмара и други да се грижат за неа, а таа во ситуацијава уште и фина беше.

Немам ни зборови да опишам што ми се задеси, ако некој открие идентитет, мора да се најде начин (законски или незаконски) да си го добијат тоа што го заслужиле.
 

alexmacedonia

jack of all trades ,master of none
Член од
7 февруари 2007
Мислења
30
Поени од реакции
48
Тија копуци да се најдат и да се полијат сус врел катран и пердуви удузгоре. Коолта им е опел калибра ,црвена боја мисљам оти е, кој ќе го препознаа тај педеро да го пријаве анонимно у МВР или тук на форумо за да може некак да му се врне мило за драго.
Штипските бабички се кул и треба да се заштитат от ткви виранлци,
 

beto10

Теле со визија
Член од
5 јануари 2009
Мислења
234
Поени од реакции
78
Незнам ништо попаметно не ми текнува моментално да прокоментирам, мора нешто да се смени , или тие како дотичните особи да се соодветно казнат или да почнам да конзумирам од ова за да почнам да ги сваќам да не ми се гади...:sick:
 
B

Blade Torch

Гостин
bi mi bilo sram osnovno da imam ucheno so retardava a da ne sum mu pomognal da stane podobar chovek, a kamoli roditel da sum mu.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.621
Поени од реакции
31.828
Ама сега не се заигрувајте со видеава :) Чеченија масакри да не постираме шо е уште пострашно.
Инаку за ден два че излезат со се имиња и презимиња. Моја претпоставка. Освен ако видеото е пример старо, па џанкерчињава од предозираност не испоцркале некогаш во минатово. :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom