Македонија во Сочи 2014

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.482
Поени од реакции
2.351
Му отворам профилот и гледам некој му напишал на ѕид „Ova coverot pozadina sve crnci“ не знам што му значеше ова на тој што коментирал, но без разлика пак е дебилно и нецивилизарано и всушност преку ваквите негови пријатели може да се виде за каков тип се работи на тој наш такозвани олимпиец,
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Во мртва трка со Србинката за предпоследното место! :vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
како можат да каснат толку не ми е јасно?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
како можат да каснат толку не ми е јасно?

Па оди место да трча. :D

Не ми е јасно и како со 16 години ја пријавиле на една од најнапорните дисциплини? Со толку години се иде на уметничко лизгање.

Уште она е на патеката, сега е шансата да ја види цел свет! :vozbud:
 
Ф

Флеш

Гостин
Не ми е јасно упм,како е можно постојано се меѓу последнопласирани да се упм ... Како да доаѓаат од Јамајка,каде што демек никогаш не биле на снег и тренирале и пак последни се на место пласирани ... Имаме добри услови за тренинг,достапна технологија ебате интернет да научат техники и така натаму и повторно пак последно место ... Па Србиве демек ај ќе зборам објективно за сите спортови ... Иста економска состојба се, немаат пари,во иста ситуација се како повеќе на Балканот се наоѓаат и пак,смешно ... се наоѓаат на топ од светската елита,дали фудбал,кошарка,тенис,атлетика,па Ракомет упм освои ја сребрен а далеку послаба лига имаат од нашата ... Дегени :(
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.007
Поени од реакции
4.177
Натпреварувачи од Того, Иран беа пред неа каде што жителте на тие земји никат не виделе снег.:pos:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Секогаш нас не чекаат на летниве и зимскиве олимпијади да ги згаснат светлата и да си одат. :pos:
--- надополнето: 13 февруари 2014 во 12:28 ---
Натпреварувачи од Того, Иран беа пред неа каде што жителте на тие земји никат не виделе снег.:pos:
Немора да видат снег, знаат они да трчаат кога ги бркаат лавови. :vozbud:
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom