Маички со натписи

hEnDo

すべてのメンバーを尊重する
Член од
17 април 2012
Мислења
2.541
Поени од реакции
4.767

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Член од
8 мај 2013
Мислења
141
Поени од реакции
71
сакам да прашам читав на еден форум дека има кај железничка..-скопјанка продавница за маици со натписи али малце е стар постот па да прашам дали уште работи.. продавницата и ако работи како се вика:?
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Добра продавница на маици кои штампаат секаков дизајн а воедно и да се квалитетни и маиците да се по можност fruit of the loom да ми препорачате? и ако има некој инфо колку би коштало
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
141
Поени од реакции
71
Добра продавница на маици кои штампаат секаков дизајн а воедно и да се квалитетни и маиците да се по можност fruit of the loom да ми препорачате? и ако има некој инфо колку би коштало
Имаш продавница спроти соборен храм-скопје продавницата се вика fruit of the loom кај паркингот на ќошот ке ја видиш.. и во продавницата ќе си прашаш за печатење а .. само печатење имаш првата кула пред собрание..
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Препорака за квалитетни продавници за печатење маици?
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Dali nekoj ima printano kaj Printmaster kaj Josip Broz?
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
11
Поени од реакции
1
поздрав дечки еве ви еден ценовник за печатење маици од мене работам со сито без никкакви налепници што ке ви паднат со 2 до 3 перења значи се работи за директна штампа контактирајте ме преку порака или на бројот емаилот моментално не работи
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
209
Поени од реакции
429
Иако темава е конкретно за печатење на маици, сепак морам да прашам малце поопширно. Каде може да се направат маици комплет со се етикети и други детали?
 
Член од
31 јули 2012
Мислења
29
Поени од реакции
43
Јас си порачувам од странава, и ми стигаат дома. Топ се маичкиве, квалитетни и удобни за носење, башка можете да ги исконтактирате дечките и да испринтаат нешто посебно за вас.

www.gi-apparel.com
 

Kajgana Shop

На врв Bottom