Маички со натписи

Член од
7 август 2011
Мислења
167
Поени од реакции
175
Искрено како иде работава ? :D
Ти им носиш маичка или они таму ти даваат ама плаќаш повеќе, таму ти ја праат у стилот кој што сакаш или ? :)

Пошо сакам Linkin Park и нивното лого или нешто Keep Calm and.....
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
4.623
Поени од реакции
7.913
Туку дали работи таа во рамстор да не знае некој?
 

hEnDo

すべてのメンバーを尊重する
Член од
17 април 2012
Мислења
2.541
Поени од реакции
4.766


Имам иста ваква си ја земав од Хрватска има и кај нас знам се прават али ни на крај памет не ми паднало да си средам една:) сакам една ваква

 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
7.726
Поени од реакции
12.172
А шо пари и каде? ако не е тајна нели.. :D
355 денари вкупно мислам дека ме фати :) а можи и 400 да те фати зависи каде печатиш.
си купуваш блуза или маица и ти ја печатат :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.233
Поени од реакции
4.400
Кај има да ШИЈАТ букви на мајца?
Ми треба да си набавам за на работа. Од работа ги наплаќаат 30$ а само еден договор издржуваат. Знам дека ако купам од тука троа повеќе ќе истуркаат :)
 
На врв Bottom