Мажи > жени

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
:pos::pos::pos:
Не бе друже, јас само си ја кажувам вистината, не знам зошто толку се запалија на темава. Што е право, право си е.
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Сеа Jeanu ќе биде етикирана како предавничка.

Ама ние ќе си ја примаме. :D
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
:pos::pos::pos:
Не бе друже, јас само си ја кажувам вистината, не знам зошто толку се запалија на темава. Што е право, право си е.
Многу нормално, гледате дека не е тешко да се соочиш со реалнта вистина која малце е мож болна за некој ... ама вистина е ...

Не биди жена, биди тигар и борисе како тигар ... ја подржувам кампањата .. ЗАТОА ШТО МАКЕДОНИЈА ТЕ ВИКА!
 
Член од
29 јули 2006
Мислења
61
Поени од реакции
0
Ako se sto rece tipov e vo pravo togas se ke e kako sto bilo porano (zenite ke nemaat prava) Ali siguno go ima E*NATO nekoja jako sto taka zboruva. Poraka do site sto go podrzuvaat: OD TAKVITE I NE PROSPERIRAME. Se sto rece za zenite i maskite se takvi....
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Кој тип?


Се надевам на мене мислиш.
Не бе брат сигурно мисли на шоуменот ... кој си тера сеир а со то заработува пари а жените се фрустрираат на тоа :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
P

Princ

Гостин
Океј, еве и да не мислела на мене ќе улетам у причата.

Имаме DiLerKa. Секоја дилерка за да би ја вршела својата работа треба да има пимп. Е сега, моето прашање е: Whose your daddy? Сепак, како и да завртиш, испаѓа дека она е сопственост на машко. Мажите се посупериорни. Амин.

Ко Роберто Бењини во Животот е убав... Ваков папок немате видено. Само италијанската раса има волку добро врзан папок. Не може да се одврзе, ни со заби :pos:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
:pos::pos::pos:
Не бе друже, јас само си ја кажувам вистината, не знам зошто толку се запалија на темава. Што е право, право си е.
Еј немој да доам утре кај вас у школо.. :pos2::pos2::pos2:
Ти мор за ова учиш со 30 цури у клас? :pos2:
Ма нек си јаде гомна типов..
Едино подобри без нас ќе ви беа трицепсите и бицепсите.. Затоа шшшшш :baeh:
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Хее , а абдоминалните ги заборави , ај на пекторални и глутеус водете .:pos2:
 
Член од
28 јануари 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Yeah, she found God:vozbud:

ПМС? Хистерија? Шизофренија?:nesum:

Баш би се осеќала сигурно кога некој ваков moody(најблаго кажано) би ми ја раководел државата рецимо...
:pos2: Се гребеше нешто да добиеш од маживе нафрлени на темава или така ми се чини? :tapp::tapp::pos:

Is PAris Hilton your IDOL???:kesa::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom