Мажите прашуваат, жените одговараат

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
хехе, ова за маживе станува интересно, се пронајдов самиот(црн, духовит, ова она):)), ајде продолжете...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Kako izgleda vasiot idealen maz ? ( Vnatresno i nadvoresno, so visocina vo cm, tezina, boja na oci.. etc ) :)
Тој што си го имам сега...не би го менувала за НИШТО!

Што очекувате вие од животот?
Од животот очекувам да потрае подолго за да си ги исполнам желбите за среќно омажена и успешна жена,2 дечиња,двор со базен,и минимум 4 внучиња:)...и тоа би било тоа.:)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Што очекувате вие од животот?
Успешен и цврст брак,
Здрави,прави и паметни деца
Успешна кариера
Пријатели
Да бидам опкружена со многу љубов и среќа.


Kako vi izgleda eden obicen den dodeka ste na raspust?

Pretpostavuvam nesto kako ova ...

Stanuvanje vo 2 casot, rasonuvanje do 3. Dorucek vo 3:30, vo 4 i se javuvate na nekoja drugarka i zboruvate po telefon/msn edno 2 saata. Koga ke dojde 6 casot ke zemate da citate nekoja kniga i povtorno ke si legnete da odmorite nekade do ... 9 casot. Togas rucate i izleguvate, odite na kafe ili slicno, se do 11 casot koga se vrakate doma i rabotite nesto...

Blisku sum?
Станувам,седнувам на компјутер,муабети на мсн,излегувам,се враќам,јадам,пак на компјутер,пак излегувам,пак се враќам,па пак излегувам.

Што ве прави нервозни ? кај една машка особа
Напуваност,грубо однесување,лигавење...

Zosto vi trebaat 3 saati da se spremite za izleguvanje ? =))
Не ни требаат три саати.Барем не на мене.

Kako izgleda vasiot idealen maz ? ( Vnatresno i nadvoresno, so visocina vo cm, tezina, boja na oci.. etc ) :)
Што знам,надворешно немам некој посебно замислен тип.Освен можеби тоа да биде повисок од мене.
Внатрешно барам да биде:интелигентен,добар,да ме сака и почитува и да има смисла за хумор.

како си ја замислувате/вавте вечерта(атмосферата) пред да бидне првиот секс? баш ме интересира...
Се надевам дека ќе биде романтично.:pipi:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Zemete denesen vesnik " vreme ", ke vidite edna storija kako nekoja romanticna devojka kako vas, palila sveki za prviot s*x, pa si ja zapalila kukata... Steta e proceneta na 100 000 evra.

A so e najsmesnoto pak, ne zavrsile rabota =))

Zatoa, neka e romanticno, no bidete pretpazlivi.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Zemete denesen vesnik " vreme ", ke vidite edna storija kako nekoja romanticna devojka kako vas, palila sveki za prviot s*x, pa si ja zapalila kukata... Steta e proceneta na 100 000 evra.

A so e najsmesnoto pak, ne zavrsile rabota =))

Zatoa, neka e romanticno, no bidete pretpazlivi.
Не сите би ги ставиле свеќите под завеса или би се...кхм...до нив за побрзо да им стане жешко па да ги бутнат.:)
Ова изгледа било од преголема возбуда:pos:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Ако сте "загреани" за вашиот најдобар другар, што ќе направите? :)
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Ако сте "загреани" за вашиот најдобар другар, што ќе направите? :)
pa ke vidime situacija.. kakvi izgledi ima... ako nadaleku poznatata zenska intucija dava pozitivni signali ideme u akcija i najdobriot drugar stanua decko:) tokmu kako sto i satori sto se izjasni
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Ако сте "загреани" за вашиот најдобар другар, што ќе направите? :)
zar zamisljash deka nekoja ke ti se izbaci sea i ke ti kaze ke zemam u prva prilika i ke mu go ispusam a zamisli takov azder da ima tuka zensko ... e toa veke bi bilo interesno stivo za citanje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom